Znalazłem firmę montującą najlepsze okna

Od jakiegoś roku jestem właścicielem starej kamienicy. Jej posiadanie było dla mnie wielkim zaskoczeniem, ponieważ tak na prawdę dostałem ją w spadku. Nie miałem zielonego pojęcia jak rozporządzać sporym majątkiem. Teraz to było moim głównym zadaniem.

Remont kamienicy i montowanie okien 

montaż okien na terenie BydgoszczyNa szczęście jedno wiedziałem już od samego początku. Nie chciałem jej sprzedawać, ponieważ ta nieruchomość miała dobrą lokalizację i kryła szeroki potencjał. To sprawiało, że mogłem sporo na niej zarobić. Niestety koszty jej remontu były ogromne i nie byłem w stanie wszystkiego sam odnowić. Na szczęście znajoma, która pracowała od lat w urzędzie miasta podpowiedziała mi, że istnieją specjalne dofinansowania w sytuacjach gdy budynek ma ileś lat. Po ciężkich zmaganiach z dodatkowymi funduszami na szczęście udało mi się osiągnąć swój cel i zacząłem szukać odpowiednich firm wykończeniowych. Wiedziałem, że na samym początku będzie to musiał być montaż okien na terenie Bydgoszczy. One były w okropnym stanie i przez nie dostawały się nie proszeni goście. Firmy szukałem bardzo długo. Nie każdy właściciel przedsiębiorstwa chciał się podejmować remontu kamienicy. Montaż okien w takiej sytuacji musiał być specjalnie dostosowywany, a to wymagało wysokich umiejętności manualnych oraz specjalistycznej wiedzy. Na szczęście potem znalazłem odpowiednią firmę, która co jakiś czas pomagała w wymianie okien na terenie pałaców czy zabytkowych dworków. Stwierdzili, że mają w tym jakieś doświadczenie. Na dodatek okazało się, że zajmowali się również znaną kamienicą w centrum miasta.

Gdy ją zobaczyłem nie miałem żadnych zastrzeżeń i nawiązaliśmy współpracę. Oczywiście było przed nami bardzo dużo pracy dlatego liczył się każdy dzień. Na dodatek była to pora jesienna, a ja chciałem skończyć okna przed zimą.