Zdobimy tkaniny za pomocą markerów

Jeszcze nigdy dekorowanie domów nie było tak popularnym zajęciem. Od kiedy tylko popularne stały się media społecznościowe, rośnie ilość osób, które są zainteresowane tematyką aranżacji wnętrz. Wiele osób na własną rękę tworzy dekorację, wykorzystując do tego swój wolny czas. W Internecie możemy znaleźć wiele instrukcji wykorzystania rożnych technik zdobienia.

Kolorowe markery do zdobienia poduszek

markery do tkanin uniwersalneJeżeli chcielibyśmy zmienić oblicze naszego wnętrza, to powinniśmy przede wszystkim skupić się na zmianie dodatków. Robienie remontu wcale nie jest konieczne do tego, żeby dane wnętrze zmieniło swój charakter. Jeżeli lubimy różnego rodzaju prace manualne, to na pewno spodoba nam się pomysł samodzielnego wykonywania dekoracji do naszych wnętrz. Można zdobić przedmioty techniką decoupage, albo, na przykład, dekorować tkaniny. Pomysł na kupowanie gładkich poduszek i rysowanie na nich różnych wzorów cieszy się coraz większą popularnością. Do zdobienia tkanin potrzebne nam są  markery do tkanin uniwersalne oraz kreatywny umysł. Markery mogą nam się też przydać do odnawiania jasnych koszulek na lato, na których pojawiły się plamy. Takie markery mają pigment, który wnika głęboko w tkaninę i dzięki temu nie musimy się obawiać prania danej rzeczy. Nawet najlepszy płyn nie jest w stanie wyprać koloru naniesionego za pomocą specjalnego markera. Warto kupić sobie cały zestaw markerów, dzięki czemu będziemy mieli dostęp do różnych kolorów. Rysowanie po tkaninach może też być ciekawym zajęciem dla dzieci.

Coraz więcej osób decyduje się w dzisiejszych czasach na samodzielne wykonywanie dekoracji do wnętrz swoich domów. Od jakiegoś czasu dużą popularnością staje się własnoręczne zdobienie poduszek w neutralnym kolorze. Ozdabia się je przy pomocy specjalnych markerów, dedykowanych do tkanin.