Zdobimy ścianę za pomocą tkaniny

Właśnie jestem w trakcie planowania wyglądu mojego nowego mieszkania, do którego wprowadzam się z mężem i dzieckiem. Cieszę się z tego, że udało nam się znaleźć przestrzenne mieszkanie z salonem, kuchnią i jadalnią połączonymi w jedno. Takie rozwiązanie optycznie powiększa całe mieszkania. Zależało mi na tym, żeby salon stał się częścią reprezentacyjną całego mieszkania. 

Atrakcyjna tkanina na ścianę

tkaniny artolisCałkiem niedawno urodziło nam się dziecko, musieliśmy więc z mężem pomyśleć o nowym, większym mieszkaniu. Dosyć szybko udało nam się je kupić. Zostało ono nabyte w stanie deweloperskim, musimy je wię urządzić od podstaw. Właśnie jestem w trakcie urządzania salonu. Mieści się w nim duża, pusta ściana, która wręcz prosiła się o piękną dekorację. Chciałam zamieścić na niej jakąś fototapetę, ale dowiedziałam się, że alternatywą są tkaniny artolis, o wiele bardziej od tapet wytrzymałe. Są to tkaniny, które można zarówno umieścić na ścianie, jak i na suficie. Sufit mam już zaplanowany i skupiłam się na nim pod kątem oświetlenia. Tkanina ze zdjęciem znajdzie się więc na tej reprezentacyjnej ścianie w salonie. Znalazłam firmę, która ma bardzo duży wybór zdjęć. Tkanina zostanie przycięta na taki rozmiar, jakiego oczekuje. Zostanie ona do mnie przywieziona, bo oczywiście zamawiam ją przez Intrenet i zamontowana przez specjalistów. Dowiedziałam się, że materiał stosowany na ścianę jest wodoodporny, dzięki czemu będzie można pomyśleć o tego typu rozwiązaniu w łazience. 

W moim nowym mieszkaniu najbardziej reprezentacyjnym miejscem będzie oczywiście salon. Jest on połączony w jedno z jadalnią i kuchnią. Dzięki temu całe mieszkanie jest o wiele bardziej przestrzenne. Ważnym elementem salonu jest wielka ściana. Zostanie na niej umieszczona tkanina z atrakcyjnym zdjęciem.