Zdejmowanie folii monomerycznej i nowy roll up

Kiedy zdecydowałam, ze moja firma którą założyłam w Poznaniu, potrzebuje reklamy, to uważałam, że obklejanie samochodów to byłby dobry pomysł. Podobało mi się to jak wygląda, a przy okazji uważałam, ze skoro moja firma świadczy usługi na poziomie lokalnym, to nie potrzeba jej wielkiej reklamy.

Rozważałam roll up

roll upTaka folia monomeryczna byłaby dla mnie idealna. Obklei się nią cały formowy samochód, poza szybami, więc każdy może zobaczyć wszystkie informacje. Na pewno folia one way vision nie była dla mnie, bo nie chciałam mieć pozaklejanych szyb. Utrudniają one widoczność, a lepiej jest obkleić tylko same drzwi. Do tego zamówiłam od razu banery do siedziby mojej firmy. Później jeszcze rozważałam roll up, ale jednak stwierdziłam, ze nie będzie mi on potrzebny. Jednak pomyliłam się co do obklejania samochodu. Nie było to takie trafne rozwiązanie, jak sądziłam, że będzie. Problem pojawił się, kiedy moja firma zmieniła swoja siedzibę. Stary adres nadal był widoczny na moim samochodzie więc trzeba go było zmienić. Jednak nie było to takie łatwe. Zdjęcie folii monomerycznej jest bardzo kłopotliwe. Nie tylko ja sam nie mogłam tego zrobić, ale i specjaliści się z tym trochę męczyli. Było z tym dużo zachodu, a później musiałam dokładnie wypucować dwa razy swój samochód, żeby wszelkie resztki używanych substancji zeszły.

Zdecydowałam, ze więcej niż nie będę obklejała swojego samochodu. Jak mam się potem z tym znowu męczyć, to nie jest to tego warte. Lepiej jest postawić na coś innego, niż folia monomeryczna.