Zatrudniam kamieniarza do produkcji nagrobków

Od kilku lat prowadzę zakład kamieniarski. Przejąłem po dziadku, który przeszedł na zasłużony odpoczynek. Firma ta znana jest w całym województwie mazowieckim, ponieważ dziadek miał zawsze najniższe ceny a jego nagrobki były najlepszej jakości.

Nagrobki najwyższej jakości

nagrobki Ja w zasadzie nic nie zmieniałem i firma nadal funkcjonuje tak samo. Oferuję takie same nagrobki i nawet zostawiłem ceny bez zmian. Na nagrobki, które posiadam w ofercie jest zainteresowanie i dlatego nie chciałem wprowadzać żadnych zmian. Ostatnio jednak coraz więcej klientów pytało o ekskluzywne nagrobki i dało mi to sporo do myślenia. Czasy się zmieniają oraz trendy i pomyślałem, że może jednak warto pójść krok dalej. Wprowadziłem zatem do oferty ekskluzywne nagrobki i czekałem na reakcję ze strony klientów. Nawet nie miałem pojęcia, że te ekskluzywne nagrobki będą wzbudzać tak ogromne zainteresowanie! Otrzymywałem tyle zleceń, że nie dawałem już rady pracować w takim składzie i postanowiłem, że zatrudnię pracownika, który będzie robił nagrobki podwójne, które zajmują nieco więcej czasu. Chcę zatrudnić doświadczonego kamieniarza, który od razu zacznie samodzielnie produkować wszystkie nagrobki. Wiem, że w Warszawie na pewno znajdę wielu wykwalifikowanych pracowników i tak naprawdę nie obawiałem się o nic. Napłynęło w niedługim czasie mnóstwo ofert i miałem w czym przebierać. Każdy z kandydatów miał doświadczenie jeżeli chodzi o nagrobki co mnie cieszyło.

Zatrudniłem Mariusza, który pracował już w zakładzie kamieniarskim i wykonywał ekskluzywne nagrobki oraz doskonale wiedział jak produkować nagrobki podwójne przez co idealnie nadawał się na pracownika mojego zakładu. Zgodnie z oczekiwaniami jakie miałem względem niego wszystko poszło pomyślnie. Chłopak się nadaje do tej roboty.

Zobacz na www.e-pomniki.pl