Zastanawiam się nad deskami drewnianymi w nowym mieszkaniu

Witam, mam na imię Marek, ostatnio odważyłem się zainwestować w mieszkanie w stanie surowym. Mam ponad trzydzieści lat, jestem sam, ale stwierdziłem, że nie ma, na co czekać. Przynajmniej, jak poznam już te jedyną, to nie będziemy musieli zastanawiać się, gdzie mieszkać.

Deski drewniane na taras

deski drewnianeMam jednak pewien problem, ponieważ wszystkie decyzje zmuszony jestem podejmować samodzielnie, mam pewne wątpliwość. W zeszłym tygodniu podjąłem decyzję żeby zrobić podłogi na ogrzewania podłogowe. Generalnie wydaje mi się, że to dobry pomysł, jednak wolałbym, żebyście i wy wyrazili swoją opinię na ten temat. Czy waszym zdaniem podłogi warstwowe, to dobry wybór? Kolejna kwestia, to deski drewniane. W swoim mieszkaniu, mam aż dwa tarasy i zastanawiam się już od dłuższego czasu jak je wykończyć. Zainwestować we wspomniane wcześniej deski drewniane, czy może położyć klasyczne deski tarasowe? Wiem, że proszę was o wiele rad, jednak ja naprawdę nie lubię zupełnie sam podejmować takich ważnych decyzji. Zdecydowanie wolę zasięgnąć opinii innych. Bydgoszcz, to w sumie duże miasto, ale ilość godzin, które spędzam w pracy, zwyczajnie nie pozwala mi na wychodzenia z wynajmowanego mieszkania i poznawanie ludzi. Bardzo żałuję. W pracy są praktycznie sami mężczyźni. Raz, czy dwa wybrałem się z nimi do baru, ale oni wszyscy mają już swoje żony, dzieci i szybko chcą do nich wracać. Ja też chętnie wracałbym do domu, kiedy wiedziałbym, że ktoś tam na mnie czeka… No nic, ja postanowiłem zacząć od troszkę innej strony.

Najpierw „wybuduję dom”, a potem poczekam w nim na rodzinę. Tylko, jeszcze zanim to się stanie, będę musiał poczekać, na wasze podpowiedzi, co do moich wątpliwości w kwestii podłogi na ogrzewania podłogowe… Dajcie znać, co myślicie, pozdrawiam, cześć, Marek!

Więcej o deskach drewnianych na stronie http://salon-parkiet.pl