Kto zapewni wynajem hal namiotowych?

Okazało się, że za późno zajęliśmy się z moim ówczesnym narzeczonym szukaniem sali na wesele. Wszystkie kluczowe miejsca były pozajmowane. W mieście już nie było żadnej wolnej sali.

Wynajem hal namiotowych i poszukiwania firmy

wynajem hal namiotowychZaczęliśmy w końcu myśleć, że może by poszukać jakiejś sali, która normalnie nie jest wykorzystywana do tego celu, ale może by się nam nadała na wesele. Jednak i ten pomysł upadł, bo nic takiego nie znaleźliśmy w okolicy. Stwierdziliśmy więc, że może lepiej pójdzie nam wynajem namiotów weselnych. W końcu bierzemy ślub w lipcu, to pewnie będzie całkiem ciepło. Ludzie mogą się bawić na zewnątrz. Wystarczy tylko zobaczyć czy jest jakaś wypożyczalnia namiotów i już. Catering później załatwimy i wszystko będzie w porządku. Okazało się, że również nie jest tak prosto załatwić sobie wynajem namiotów na ostatnią chwilę. Często firmy miały już zamówienia dużo wcześniej na swoje namioty weselne. Okazało się, że nie będzie łatwo wypożyczyć coś, co będzie pasowało nam pod względem rozmiarów. W końcu jednak znaleźliśmy odpowiednią firmę, która oferowała wynajem hal namiotowych. Akurat jeden z ich namiotów był nieco większy, a inne mniejsze i zupełnie nam się podobała wizja, żeby postawić kilka takich namiotów wokół siebie. W końcu tak zrobiliśmy i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Goście bawili się świetnie, a my także nie mieliśmy na co narzekać. Firma oferowała też namioty typowo weselne, ale niestety spóźniliśmy się i w sumie mieliśmy może nieco mniej estetyczne, ale też doskonale się sprawdziły.

Ważna dla nas była funkcjonalność, więc pożyczone namioty zdały egzamin. Byłam z nas dumna, że na szybko potrafiliśmy coś sobie zorganizować.