Zależało mi na ładnym manicure hybrydowym

 

Na co dzień się nie maluje i nie korzystam z usług kosmetyczki. Jednakże wielkimi krokami zbliżał się dzień ślubu mojej najlepszej przyjaciółki. Miałam być świadkową na tej uroczystości. Oczywiście, zależało mi na tym, aby ładnie wyglądać. W związku z tym postanowiłam zrobić sobie bardzo modny ostatnio manicure hybrydowy. Dowiedziałam się, że najlepiej wykonać go w salonie kosmetycznym.

Byłam zadowolona z wykonanego manicure hybrydowego

manicure hybrydowy - katowiceZapytałam się mojej koleżanki z pracy, gdzie poleca wykonać profesjonalny manicure hybrydowy – Katowice to miejscowość, w której znajdował się salon kosmetyczny, który mi poleciła. Koleżanka zapewniła mnie, że można tam zrobić eleganckie i pięknie wykonane paznokcie. Kosmetyczki korzystają przy tym z innowacyjnych metod i kosmetyków oraz lakierów do paznokci najwyższej jakości. W dodatku cena za wykonanie manicure hybrydowego w tym miejscu jest naprawdę przystępna. Ona sama korzysta z tego salonu już od wielu lat i za każdym razem jest zadowolona z wykonanego manicure. Nie zwlekałam więc dłużej i zapisałam się na wizytę do tego salonu. Bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Muszę przyznać, że w tym salonie naprawdę można było liczyć na profesjonalną obsługę i rzetelne wykonanie swojej pracy. Kosmetyczka profesjonalnie zajęła się moimi paznokciami u rąk.

Odpowiednio je obcięła i nadała im równy kształt. Po opiłowaniu paznokci, zajęła się dokładnym i precyzyjnym nakładaniem żeli i lakierów hybrydowych. Po około dwóch godzinach efekt był naprawdę zdumiewający. Byłam zachwycona tym, jak pięknie wykonała ona manicure hybrydowy. Tym bardziej

, że tak jak wcześniej zapewniała mnie koleżanka, cena usługi była bardzo atrakcyjna. Cieszę się, że trafiłam do tego salonu.