Zalewanie przez sąsiadkę i hydraulik

Od sześciu lat mieszkam w nowym mieszkaniu. Generalnie jestem z niego bardzo zadowolona. Długo je wybierałam i kilkakrotnie upewniałam się, że mieszkanie spełnia wszystkie moje wymagania i oczekiwania.

Hydraulik z Bydgoszczy nic nie stwierdził

hydraulikKiedy więc je kupowałam byłam pewna, że wiem o wszystkich usterkach i ewentualnych niedogodnościach. Niestety nie wzięłam pod uwagę kłopotliwych sąsiadów. Nade mną mieszka samotna starsza kobieta, która ma kłopoty ze wzrokiem. Tak się niestety składa, że kobieta nie raz zapomniała dokręcić kurka w zlewie i już kilkakrotnie mnie zalała. Starszej pani zawsze wydaje się, że dokręca kurki do oporu ale najwyraźniej tak nie jest. Po pierwszym zalaniu nie przejmowałam się – każdemu może się zdarzyć. Kiedy jednak zalała mnie po raz drugi zaczęłam się martwić. Wezwałam za własne pieniądze usługi hydrauliczne ponieważ myślałam, że to są jakieś kłopoty z rurami. Hydraulik-Bydgoszcz jednak nic nie stwierdził, wyszło na to, że kobieta po prostu nie dopilnowała kranu. Poprosiłam ją, żeby nie wsadzała kurka do zlewu. Wtedy przynajmniej mnie nie zaleje jeśli sytuacja się powtórzy. Niestety trzy miesiące później znowu wzywałam pogotowie hydrauliczne. Kobieta zarzekała się, że nie miała kurka w zlewie ale najwyraźniej kłamała ponieważ hydraulik po raz kolejny nie stwierdził żadnych kłopotów z rurami. Później sytuacja powtórzyła się jeszcze dwa razy. Wtedy znali mnie już chyba wszyscy hydraulicy w Bydgoszczy. Byłam wściekła.

Zaczęłam nawet podejrzewać, że starsza kobieta robi to umyślnie. Zaczęłam już rozważać sprzedaż mieszkania kiedy znalazło się rozwiązanie. Syn starszej pani zabrał ją do siebie a mieszkanie do teraz stoi puste. Mam nadzieje, że nowi właściciele nie będą mnie już zalewać.