Zakup samochodów używanych

Wczoraj jechałem przez cały dzień. Kurs akurat był taki, że przez całą trasę musiałem zajechać kilka miejsc. Przede wszystkim kierowałem się do Białegostoku, tam były części ford, które miałem odebrać.

Białostockie samochody używane i sprawdzanie stanu

samochody używaneTrzeba przyznać, że to jeden z najlepszych amerykańskich samochodów, a części ford, może nie są tanie, jednak podróbek nie ma sensu kupować, wiem to z doświadczenia własnego. Nawet jak się kupuje samochody używane białystok, to warto sprawdzić, czy wszystkie części są oryginalne, bo składaki się absolutnie nie opłacają. W Białym stoku jest mój kumpel lakiernik, który doskonale zna się na autach i zawsze jest w stanie ocenić, czy samochód był kilkukrotnie malowany. Tego człowieka żaden mizerny sprzedawca nie zrobi w konia. Ten lakiernik z Białegostoku w swoim środowisku uznany jest za artystę i człowieka niezwykle dokładnego w swoim fachu. Wspaniała spraw mieć takiego znajomego w Białymstoku. Kiedyś zanim odnalazł swoje powołanie prowadził auto serwis i zajmował się ogólną konserwacją samochodów. Jednak coś go zawsze tknęło do koloru, zawsze wodził oczami za nowymi odcieniami, zarówno metalikami, jak i matowymi. Wiele na ten temat czytał, aż sam zaczął kombinować z kolorami. Oddał część swojej firmy przyjacielowi, a mojemu szwagrowi, który prowadził auto klimatyzacja i w spółce założyli jeden z najlepszych warsztatów samochodowych w Białymstoku. Jechałem właśnie do swojego brata, aby odebrać od niego te części ford i zawieźć je do osoby, która zamawiała je przez naszą hurtownię. Dobrze, że wszędzie ma się znajomości i można wspólnie sobie pomagać w biznesie.

Sam myślałem, żeby nieco się do nich dołączyć i reperować samochody używane i potem je sprzedawać na aukcjach, na giełdach i tym podobne. Ja robię kursy i życie w drodze jest ok!