Zakup komory hiperbarycznej

O tlenoterapii mówiło się już dużo wiele lat temu. Dziś jest to bardzo popularna technika w leczeniu wielu schorzeń, ale nie tylko. Jest także stosowana w kosmetologi, medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej czy medycynie sportowej.

Ile kosztuje komora hiperbaryczna?

komory hiperbaryczne sprzedażTlen jest nam niezbędny do życia i odgrywa kluczową rolę niemalże w każdym procesie życiowym. Jest powszechnie dostępny, ale jego jakość pozostawia wiele do życzenia. Zupełnie inaczej jest z tlenem podawanym w komorze hiperbarycznej, ponieważ jest on całkowicie wolny od jakichkolwiek zanieczyszczeń. Przebywanie w komorze przynosi niezliczone korzyści dla całego organizmu, dlatego też jest to metoda stosowana nie tylko w medycynie. Wiele klinik urody, w swojej ofercie posiada tlenoterapię, ponieważ przynosi ona zdumiewające efekty w leczeniu ran, regeneracji skóry czy w produkcji komórek macierzystych. Redukuje obrzęki i stany zapalne, a także przyśpiesza syntezę kolagenu, który odpowiada za nasz młody wygląd. Jeżeli interesują nas komory hiperbaryczne sprzedaż ich jest prowadzona przez oficjalnych dystrybutorów lub też licencjonowanych dystrybutorów. Warto je nabywać tylko w sprawdzonych źródłach, gdyż mamy wtedy gwarancję ich skutecznego działania. Do klinik przeważnie są nabywane komory jednoosobowe, w których pacjent leży, ale dostępne są też wieloosobowe, w których każda osoba dostaje maseczkę, przez którą otrzymuje porcję tlenu pod odpowiednim ciśnieniu. Komora jest szczelnie zamknięta, zatem wewnątrz powstaje specyficzny mikroklimat.

Tego typu zabiegi są stosowane u osób z chorobami układu oddechowego, ponieważ tlen dociera nawet do nieukrwionych miejsc. Efekty działania tlenoterapii są widoczne już po około dziesięciu zabiegach liczących od czterdziestu do sześćdziesięciu minut.