Zabiegi wykonywane w gabinecie medycyny estetycznej w Szczecinie

 

Ludzie coraz chętniej korzystają z zabiegów wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej. Nadal najczęściej z zabiegów tych korzystają kobiety, ale coraz częściej klientami w takich gabinetach są też mężczyźni.

Popularne zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w Szczecinie

makijaż permanentny SzczecinLepiej wykonywać zabiegi w profesjonalnym gabinecie, aniżeli w salonie kosmetycznym, ponieważ wtedy jesteśmy pod okiem lekarza specjalisty, który zna wszystkie przeciwwskazania do zabiegu i poinformuje nas o ewentualnych powikłaniach. Kobiety często decydują się na zastosowanie kwasu hialuronowego. Jest to substancja, która wypełnia zmarszczki. Zabieg wykonuje się raz lub dwa razy w roku. Koszt takiego zabiegu to kilkaset złotych. Zabieg polega na iniekcji kwasu w naskórek na skórze twarzy, szyi czy innych miejsc. Dość popularnym zabiegiem w gabinetach medycyny estetycznej jest też laserowe usuwanie tatuażu. Wystarczy kilka sesji z laserem, by pozbyć się błędów młodości, niechcianego tatuażu, który niedobrze wygląda lub już się nam znudził. Jest to zabieg mało skomplikowany, którego efekty widać już za pierwszym razem. W gabinecie w Szczecinie można też skorzystać z usług makijażu permanentnego – to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zakryć wszelkie niedoskonałości na swojej twarzy np. przebarwienia lub blizny. W gabinetach i salonach korzysta się też z depilacji laserowej – po takiej depilacji włosy odrastają znacznie dłużej. Można laserowo depilować pachy, okolice intymne, brzuch, plecy, nogi, ręce i inne miejsce. Lekarz specjalista może zająć się leczeniem opadającej powieki bez zastosowania metod chirurgicznych.

Korzysta wtedy z korekcji laserowej (używa lasera frakcyjnego) lub z korekcji przy pomocy urządzenia wytwarzającego plazmę. Wiele kobiet decyduje się też na powiększanie ust kwasem hialuronowym w gabinecie.

Informacje pochodzą z kosmetologiaszczecin.pl