Zabieg fali uderzeniowej

Medycyna jest bardzo rozwinięta w dzisiejszych czasach. Niektóre zabiegi stosowane w leczeniu schorzeń ruchu mają swoje zastosowanie także w kosmetologii. Dobrym na to przykładem jest fala uderzeniowa, która oferowana jest w wielu salonach kosmetycznych. Na czym polega taki zabieg? Jakie są wskazania do jego wykonania?

Wskazania do wykonania fali uderzeniowej

fala uderzeniowa Warszawa BemowoPewne zagadnienia dotyczące kosmetologii są naprawdę bardzo ciekawe. Jednym z nich jest fala uderzeniowa Warszawa Bemowo to jedna z dzielnic słynących z wykonywania tego zabiegu. Dzięki niej można leczyć naprawdę wiele dolegliwości. Dotyczy to niwelowania bólu, jednakże fala uderzeniowa ma szerokie zastosowanie w kosmetologii. Przede wszystkim jest skuteczną metodą walki z niechcianym i nieestetycznym cellulitem. Ultradźwięki wykorzystywane podczas zabiegu wytwarzają wibracje w tkance łącznej, co wpływa na poprawę napięcia skóry. Wówczas, następuje rozbicie komórek tłuszczowych, skóra staje się bardziej wygładzona, a po grudkach cellulitu nie ma ani śladu. Oczywiście, ważne jest wykonanie serii zabiegów, aby uzyskać trwałe efekty. Fala uderzeniowa pozwala pozbyć się również obrzęków. Kiedy jeszcze można skorzystać z zabiegu? Z pewnością wtedy, kiedy mamy problem z bliznami czy rozstępami. Bowiem zabieg poprawia krążenie krwi i dostarcza do tkanek odpowiednią ilość tlenu. Wpływa to z kolei na ich metabolizm i przyspiesza gojenie ran. Ponadto, w czasie zabiegu tworzą się nowe włókna kolagenowe, odpowiedzialne za jędrność skóry.

Raz na jakiś czas każda kobieta powinna wybrać się do salonu kosmetycznego, aby móc skorzystać z jakiegoś zabiegu. W Warszawie polecana jest fala uderzeniowa, która pozwala pozbyć się cellulitu i rozstępów. Efekty są bardzo szybko widoczne, a zabieg trwa krótko i nie powoduje skutków ubocznych, co zachęca kobiety do skorzystania z oferty.