Wytrzymały futerał na telefon

O konieczności zabezpieczenia telefonu przed uszkodzeniami pamiętali przede wszystkim ci użytkownicy, którzy wykorzystywali go do komunikacji na placu budowy. Pomimo dostępności wielu modeli telefonów, przeznaczonych właśnie do użycia podczas pracy, mnóstwo posiadaczy telefonu preferowało sprawdzone przez siebie modele, choć niekoniecznie tak wytrzymałe.

Futerał do telefonów służbowych

spigen rugged armorPracownicy budowlani oraz przemysłowy często polecali do takich telefonów futerały o bardzo grubych i wytrzymałych skorupach. Jednym z najczęściej polecanych modeli był Spigen Rugged Armor, futerał o bardzo masywnej konstrukcji i zdecydowanie dużej wytrzymałości, przeznaczony dla wszystkich użytkowników szukających futerału o największym poziomie ochrony telefonu. Skorupa z mocnego i trwałego tworzywa sztucznego należała bowiem do najwytrzymalszych wśród wszystkich modeli wzmocnionych futerałów do telefonów, i bardzo dobrze znosiła najgorsze warunki na placu budowy czy stanowisku pracy. W celu ochrony telefonu przez zakurzeniem i zapyleniem, ale również częściowo przed zalaniem, futerał był doszczelniony silikonowymi uszczelkami, a wszystkie wejścia na urządzenia zewnętrzne czy ładowarki były zamykane. Większość futerałów z serii Rugged Armor posiadała dość masywną budowę i zauważalną wagę, aczkolwiek w przeciwieństwie do podobnych futerałów nie była uznawana za model niewygodny.

Zewnętrzna skorupa była bowiem anatomicznie profilowana, ułatwiając korzystanie z telefonu w trakcie pracy, z mokrymi dłońmi czy w rękawicach ochronnych. Jego największą zaletą była jednak ogromna wytrzymałość i odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i najmocniejsze uderzenia. Rugged Armor bardzo szybko stał się więc jednym z najczęściej polecanych futerałów na telefony używane w pracy.