Wypożyczalnia samochodów dostawczych i wyjazd szkolny

Moim miejscem pracy jest szkoła średnia w bardzo dużym mieście. Tam przygotowuję uczniów do matury z matematyki. Czasami zostaję po godzinach aby nadrobić zaległości. W tym roku podczas zebrania z rodzicami dowiedziałam się, że wyszła inicjatywa organizacji wycieczki szkolnej.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych

wypożyczalnia samochodów dostawczych z LublinaJeden z rodziców miał własny biznes, którym była wypożyczalnia samochodów dostawczych i chciał poszukać kogoś kto będzie miał dla nas zniżki. Miałam nadzieję, że to znacząco wpłynie na obniżenie naszych kosztów. Ostatecznie naszym miejscem docelowym został Gdańsk. To miasto okazało się najatrakcyjniejsze dla uczniów i można było spędzić miło czas. Ja musiałam poświęcić sporo czasu na jakieś konkretne noclegi oraz atrakcje na miejscu. Niestety wynikły jakieś komplikacje, ponieważ znajomy wynajem samochodów nie mógł obniżyć nam cen i wszystko miało zostać podniesione. Wiedziałam, że nie którzy uczniowie nie mają wystarczającej ilości gotówki i nie mogą pojechać. Znajoma wypożyczalnia samochodów nie wypaliła i trzeba było znaleźć inny sposób. Byłam bardzo zaangażowana w całą tą sytuację i musiałam szukać czegoś na ogłoszeniach zamieszczonych w internecie. Tam znajdowało się bardzo dużo usług jednak mi chodziło o atrakcyjną ofertę dla szkół. Na szczęście znalazłam pewną placówkę. Była to wypożyczalnia samochodów dostawczych Lublin, która zawsze woziła szkoły oraz inne placówki edukacyjne. Na dodatek oferowano nam coś taniego, ponieważ byliśmy pierwszymi klientami i oferowano nam kontrakt. Jeżeli nasza szkoła wybierałaby tą firmę to będziemy dostawali całkiem atrakcyjne oferty.

Po rozmowie z dyrektorem zdecydowaliśmy się tą placówkę. Okazało się, że wynajmowane przez nas autobusy były bardzo dobrej jakości i komfortowo spędziliśmy podróż.