Wymiana płytek drukowanych i obwodów

W pracy miała ostatnio trochę zmian. Wszyscy w pracy bardzo się cieszyli bo czekał nas remont naszego oddziału. W tym czasie mieliśmy wszyscy razem pojechać na szkolenie do innego miasta. Ten wyjazd traktowaliśmy jak jakąś wycieczkę.

Obwody drukowane a praca komputera

obwody drukowaneBo co prawda takie szkolenie to nie jest dla nas nic nowego. Jednak jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji abyśmy mogli całym zespołem z pracy na nie pojechać. Zawsze gdy było jakieś szkolenie to musieliśmy jechać po kolei na nie. A w oddziale miało być zrobione nawet projektowanie elektroniki bo teraz wszystko miało być inaczej. Na początku myśleliśmy też, że dostaniemy nowe komputery. Jednak jak się okazało to zostaną wymienione tylko płytki drukowane w monitorach. Podobno także specjalistyczne obwody drukowane zostaną wymienione ale jakoś nie sądzę żeby miało to jakiś wpływ na szybkość pracy komputerów. A o to nam przecież chodziło. No cóż jak widać będziemy musieli poczekać jeszcze trochę zanim komputery zostaną wymienione. Chociaż na tych wolnych komputerach naprawdę nie pracuje się zbyt komfortowo. Ten cały remont ma potrwać tydzień czyli tyle co nasze szkolenie. Na szkoleniu było naprawdę bardzo fajnie. Zupełnie inaczej niż na szkoleniach, na których byłam do tej pory. Jednak jest inaczej gdy jest się na szkoleniu z osobami które się zna i lubi. po szkoleniu także bardzo miło spędzaliśmy czas zwiedzając w różne miejsca w mieście. Naprawdę to szkolenie była jak prawdziwa wycieczka. Gdy wróciliśmy do oddziału wszystko wyglądało inaczej.

Bardzo podobał nam się nowy wystrój jaki był teraz w oddziale. I co najważniejsze okazało się, że komputery zaczęły szybciej pracować. Dla nas przecież to było priorytetem. Teraz na pewno będzie się dużo lepiej pracowało. Nie dość że jest nowe wnętrze biura to jeszcze komputery lepiej nam służą.