Wybieramy biżuterię ślubną na ten wyjątkowy dzień

Bez wątpienia, ślub to jedna z najważniejszych uroczystości w naszym życiu. W tym dniu wszystko musi być idealne. Piękna ślubna suknia, makijaż i oczywiście dobrana biżuteria, która doda elegancji każdej ślubne kreacji. W tym dniu ważne są bowiem nie tylko ślubne obrączki, czy zaręczynowy pierścionek.

Dzięki ślubnej biżuterii dodamy szyku naszej kreacji

biżuteria ślubnaKażda biżuteria ślubna musi być przede wszystkim elegancka i stylowa. Nawet, gdy nie stać nas na drogie złote, czy srebrne dodatki, możemy wybrać sztuczną biżuterię, którą jako pierwsza zachwyciła się Coco Chanel. Ważne, by biżuteria przykuwała wzrok, ale nie była kiczowata. Zawsze musi pasować do całej ślubnej kreacji. Panna młoda musi tego dnia czuć się pięknie i kobieco. Bez wątpienia istotne są kolczyki i ich wzór. Kobiety kochające klasykę mogą wybrać małe kolczyki z perłą, czy cyrkonią. Gdy suknia nie jest zbyt strojna, warto postawić na długie i wysadzane subtelnymi kryształkami kolczyki przypominające lodowe rzeźby. Warto również dobrać małą tiarę, która będzie idealnym dopełnieniem delikatnego welonu. Może być ona bardziej wyrazista, gdy nie chcemy zakładać welonu. W zależności od modelu sukni ślubnej, można dobrać mały i subtelny łańcuszek z zawieszką. Kolczyki i zawieszka zawsze muszą stanowić komplet. Perłowe kolczyki i diamentowa zawieszka nie będą do siebie pasować. Zwykle biżuteria ślubna to dodatki, które stanowią komplet. Obowiązkowym elementem biżuterii jest oczywiście zaręczynowy pierścionek, który będzie pasował do dobranej do niego obrączki. Innych pierścionków nie warto zakładać, gdyż przyćmią urok nakładanej podczas ślubu obrączki. Młoda para zazwyczaj wybiera obrączki na długo przed ślubem. Dominują modele klasyczne, pozbawione elementów grawerowanych.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż biżuteria ślubna musi pasować do stylu sukni panny młodej. Dobór dodatków musi być bardzo przemyślany, by dodawać kreacji szyku i elegancji. Nie może być kiczowata i niedopasowana do naszego stylu. Tego dnia wszystko musi do siebie pasować.