Wujek chce kupić ekogroszek w dobrej cenie

Mój wujek mieszka w domku. Sam ogrzewa swój domek i poszukuje ekogroszku. Wujek dom wybudował dwa lata temu i jedna zima już jest za nim. Piec na ekogroszek polecił mu fachowiec. Wujek zeszłej zimy był bardzo zadowolony.

Ekogroszek i kupno pieca

ekogroszekEkogroszek jest energetycznym opałem. Opłaca się nim palić bo w domu szybko robi się ciepło i długo to ciepło się utrzymuje. Ekogroszek też jest polecany przez specjalistów. Wiele osób poleca ekogroszek pakowany na różnych portalach. Wujek jak budował dom to poważnie nad każdym elementem się zastanawiał. Ekogroszek workowany jest ekologicznym opałem a wujkowi zależało żeby oczywiście w miare możliwości jego dom współgrał z ekologią. Piec na najlepszej jakości ekogroszek kosztował więcej niż na węgiel ale wujek od razu wiedział,że na niego się zdecyduje.Czytał wiele pozytywnych opinii o takim sposobie ogrzewania. Ekogroszek paczkowany jest dostępny w wielu sklepach w naszym mieście. Śląsk jest sławny z różnych form grzania i łatwo jest kupić materiały potrzebne do ogrzewania. W zeszłym roku wujek ekogroszek pakowany kupił razem z piecem. Przy zakupie pieca dostał kilka kilogramów w gratisie. Pozostałą część kupił w tym samym sklepie. Teraz chciałby się rozejrzeć na rynku jaka jest cena ekogroszku i czy opłaca mu się jechać do sklepu tego co rok temu czy lepiej może udać się do innego miejsca po ekogroszek paczkowany. Wujek wszystko dokładnie sprawdza. Jest bardzo oszczędny i dzięki temu ma naprawdę dużo a jego dom jest zbudowany z najlepszych materiałów. Mój tata zaproponował mu pomoc w transporcie. tata ma większe auto i ekogroszek workowany spokojnie w aucie się zmieści.

Wujek powiedział, że chętnie skorzysta z taty propozycji musi jednak najpierw ustalić z jakiego źródła opłaci się zamówić ekogroszek. Ciekawa jestem czy uda się wujkowie kupić ekogroszek w dobrej cenie.