Współpraca z producentem kartonów

Kilka miesięcy temu zaczęłam prowadzić sklep internetowy zajmujący się sprzedażą kosmetyków profesjonalnych, głównie do salonów kos,etycznych, choć zdarzali się także klienci indywidualni, którym zależy na doskonałej pielęgnacji. Kiedy wysyłałam mało kosmetyków to nie było problemu,kartony można kupić w wielu miejscach. Problem pojawił się później.

Pudełka kartonowe w atrakcyjnej cenie

sprawdzony producent pudełek kartonowychIm więcej wysyłałam towaru, tym więcej potrzebowałam pudełek i to w różnych rozmiarach. Niektórzy zamawiali po jednym kosmetyku na próbę, stali klienci zamawiali całe pudła wypełnione specyfikami jednej marki. Dodatkowo klienci dopytywali się, czy nie mam opcji pakowania na prezent. Wtedy potrzebowałabym ozdobnych pudełek, które pakowałabym do zwykłych szarych. Podjęłam decyzję że pora się rozejrzeć za producentem kartonów u którego mogłabym się stale zaopatrywać. Chciałam też, by sprawdzony producent pudełek kartonowych był blisko Nowego Sącza, w którym prowadzę działalność. Wtedy nie płaciłabym za transport kartonów tylko mogłabym po nie podjechać osobiście. Zawsze to jakaś oszczędność pieniędzy. Na szczęście udało mi się znaleźć profesjonalistę do współpracy. Producent oferował mi bardzo niskie ceny na wyroby. Przy takiej ilości jak ja zamawiam to różnica w cenie była naprawdę spora. Dodatkowo mieli tutaj nie tylko kartony o standardowym wyglądzie, ale także bardzo eleganckie pudełka prezentowe, a także mieli możliwość robienia kartonów na zamówienie na specyficzny wymiar. Ja zamówiłam takie malutkie, na jeden żel czy krem.

Współpraca ze sprawdzonym producentem wyszła mojej firmie na dobre. Mam stałe miejsce do zaopatrywania się z pudełka, mogę sporo zaoszczędzić, a do tego zawsze mogę liczyć na pomoc specjalistów. Mam nadzieję, że mój sklep będzie się rozwijał i będę miała coraz więcej zadowolonych klientów.