Wspaniałe wesele w hali namiotowej

W tym roku byłam na najbardziej nietypowym weselu w swoim życiu. Byłam świadkową na ślubie mojej przyjaciółki która zamarzyła sobie filmu rodem z amerykańskiej komedii romantycznej. Ślub miał odbyć się na plaży w Sopocie, a motywem przewodnim miały być Hawaje.

Wynajem hal namiotowych do organizacji wesela

wynajem hal namiotowychjak najlepiej wspomóc Pannę Młodą, postanowiłam na początek odwiedzić z nią salon sukien ślubnych. Oczywiście szukając sukienki całkowicie zrezygnowała z tradycyjnych princesek na rzecz zwiewnej sukienki z dużym wycięciem na plecach. Całość dopełnił kwiat wpięty w rozpuszczone włosy, a na szyi łańcuch z żywych storczyków. Była to najbardziej nietypowa Panna Młoda jaką widziałam. Kolejnym przystankiem była wypożyczalnia namiotów. Z racji, że wesele było na około 150 osób, profesjonalna obsługa zaproponowała nam wynajem hal namiotowych zamiast typowego namiotu weselnego. Hala była oczywiście w białym kolorze z wykuszem ze spiczastym dachem, w którym znajdował się stolik Państwa Młodych. Duże wrażenie zrobiła na mnie współpraca hotelu z restauracją skąd zamówiłyśmy catering z firmą oferującą wynajem namiotów weselnych. Między innymi, nie było problemu z zapewnieniem prądu do namiotu, aby podłączyć nagłośnienie oraz oświetlenie, poza tym hala namiotowa została już umeblowana i przystrojona przez pracowników hotelu, dzięki czemu nie musiałyśmy dodatkowo wynajmować dekoratorki. Dodatkowo panowie rozstawiający namiot postarali się , aby był on rozłożony najdogodniej dla obsługi hotelu, tak aby nie było problemu z ich przemieszczaniem się pomiędzy namiotem a restauracją.

Najlepsze wrażenie namiot robił jednak wieczorem. Romantycznie oświetlony, a do tego z pięknym widokiem na morze. To było piękne wesele, a rozstawiona egzotyczna roślinność całkowicie oddawała klimat Hawajów.