Wirtualne biuro rachunkowe

Ostatnio zbliżał koniec okresu na dokonanie rozliczenia się podatku dochodowego od osób fizycznych. A pierwszy raz musiałam wypełnić PIT – 37, a nie potrafię tego robić, z wykształcenia jestem sprzedawcą, więc księgowość nie jest moją mocną stroną.

Biuro rachunkowe rozwiązało mój problem

biuro rachunkoweOd roku pracuje w sklepie i to mój pierwszy PIT-11, jaki dostałam. Nie chciałbym zrobić żadnego błędu przy rozliczaniu.A rozliczyć się z podatku trzeba, gdyż jak tego nie zrobię to jeszcze jakieś kary mi naliczą i wtedy dopiero będę miała. Pomyślałam o skorzystaniu z biura rachunkowego. Pracownicy tam mają dużą wiedzę. Ale biuro rachunkowe w mojej miejscowości nie istnieje, musiałbym jechać do pobliskiego miasta, czyli Wrocławia, by się rozliczyć. Z transportem publicznym też u nas kiepsko, więc musiałabym wstać bardzo wcześnie by tam dojechać, z powrotem też nie ma co liczyć, że byłby szybki, gdzieś tak dopiero pod wieczór, trochę kiepsko. Co ja bym robiła przez cały dzień, fakt Wrocław to urokliwe miasto, ale nie mając dużo pieniędzy co można robić. dlatego też pomyślałam, że może znajdę jakieś rozwiązanie w internecie i wiecie co trafiłam na wirtualne biuro rachunkowe, które rozwiązało mój problem. Wystarczyło, że przesłałam im skan mojego PIT-a 11, a oni zajęli się resztą, nawet za mnie wysłali zeznanie podatkowe do urzędu skarbowego i to za małe pieniądze.

Przejrzałam ich stronę mają bardzo bogate usługi księgowe. Kto wie może kiedyś jeszcze skorzystam z ich usług, bo naprawdę warto. Ich specjalnością jest pełna księgowość.