W pracy zapisałam się na kurs niemieckiego

W firmie postanowili wprowadzić darmowy kurs języka obcego. Uważam, ze to bardzo dobry pomysł. Tym bardziej, że systemy na których pracujemy wymagają od nas znajomości języka angielskiego i niemieckiego. Każda osoba może wybrać jaki język ją interesuje i czego chciałaby się uczyć.

Kurs niemieckiego i nowy język

kurs niemieckiegoFirma, w której pracuje znajduje się w centrum miasta Bydgoszcz. Firma ma dobrą opinię wśród pracowników i klientów. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy. Nie każdy ma możliwość uczyć się języka obcego i nie ponosić za to żadnych kosztów. Kiedyś miałam korepetycje z niemieckiego. Niemiecki zawsze mi się podobał ale nie umiałam się go nauczyć. Mama mi kiedyś załatwiła panią Magdalenę, która mnie uczyła ale nie widać było szałowych postępów. Z czasem przerzuciłam się na angielski, który całkowicie mnie pochłonął. Bardzo szybko się go nauczyłam i nie miałam z angielskim żadnego problemu. Szybki kurs angielskiego opłacił mi tata na siedemnaste urodziny. Rodzice bardzo cieszyli się z moich sukcesów i zawsze motywowali mnie do nauki i pracy. Postanowiłam w pracy zapisać się na kurs niemieckiego w Bydgoszczy. To będzie moje kolejne podejście. Angielski mam już opanowany i nie chce się na takim kursie nudzić. Wolę poświęcić mój czas na język niemiecki, z którym zawsze miałam problem. Może tym razem lektor będzie na tyle kreatywny, że nawet i ja zdołam się czegoś nauczyć. Na język angielski zapisało się więcej osób niż na niemiecki. Okazało się, ze z niemieckiego będzie grupa mała ale za to na mniej więcej takim samy m poziomie. Bardzo mnie to cieszy. Zajęcia zaczynają się za dwa tygodnie.

Będzie nasz uczyć pani, która pochodzi z Niemiec i wyszła za mąż w naszym kraju. Zrobię wszystko, żeby tym razem jak najwięcej się nauczyć. To dla mnie szansa, na lepsze zarobki.