Usuwanie zmarszczek czyli wampirzy lifting

Wampirzy lifting to jeden z najpopularniejszych zabiegów regeneracyjnych medycyny estetycznej. Polega na wstrzyknięciu pacjentce jej własnej krwi pobranej tuż przed wykonaniem zabiegu a konkretniej osocza bogatopłytkowego w celu wypełnienia niechcianych zmarszczek.

Wampirzy lifting, czyli jak wygląda usuwanie zmarszczek osoczem

Jest to alternatywa wampirzy lifting Katowicedla wszystkich osób, które boją się nienaturalnego wyglądu swojej twarzy po wstrzyknięciu botoksu lub nie są wytrzymałe na ból, który wiąże się z operacją plastyczną. Wampirzy lifting Katowice to zabieg przeznaczony w szczególności dla osób, których skóra potrzebuje biostymulacji odbudowy. To także idealne rozwiązanie dla alergików, którzy uczuleni są na składniki preparatów wypełniających zmarszczki, ponieważ preparat wstrzykiwany podczas zabiegu wampirzego liftingu powstaje z ich własnej krwi, dlatego jest obojętny biologicznie, co oznacza, że nie niesie za sobą żadnych reakcji alergicznych. Jak przebiega sam zabieg? Otóż przed przystąpieniem do niego, pacjentowi pobiera się krew a następnie odwirowuje się ją w specjalnej wirówce. Następnie lekarz dodaje do niego specjalne odczynniki, który aktywuje płytki krwi do produkcji białek stymulujących wzrost komórek. Następnie jest on podawany na jeden z dwóch sposobów albo liniowo wzdłuż zmarszczek albo za pomocą metody stosowanej w mezoterapii. Podczas każdego zabiegu zachodzi proces identyczny z procesem gojenia się ran.

Wampirzy lifting to nie tylko sposób na zmarszczki, ale również sposób na łysienie, ponieważ hamuje on proces łysienia i stymuluje odrost włosów a także ich zagęszczenie. Efekty wampirzego liftingu zazwyczaj utrzymują się przez około 6 miesięcy i nie potrzeba stosowania innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.