Urządzenia chłodnicze w gastronomii

 

Funkcjonalne wyposażenie sklepów oraz lokali gastronomicznych to jeden z priorytetów podczas organizowania całej działalności. Trzeba bowiem pamiętać, że zakupione urządzenia mają spełniać wiele funkcji – zapewniają przechowywanie towaru, usprawniają pracę oraz pełnią rolę reklamową.

Praktyczne szafy chłodnicze z przeszkleniem

szafa chłodnicza przeszklonaW przestronnych urządzeniach chłodniczych przechowywane są w sklepach wszystkie świeże produkty – dzięki temu do rąk klienta trafiają produkty wysokiej jakości. W witrynach chłodniczych umieszczane są również wyroby cukiernicze, które wyeksponowane są w ten sposób w kawiarniach. Warto tutaj dodać, że każde profesjonalne urządzenie chłodnicze wykonane jest w taki sposób, aby można było efektownie wyeksponować dużą część asortymentu. Szafa chłodnicza przeszklona zapewnia sporo miejsca do zagospodarowania, a lada z przeszkleniem gwarantuje podkreślenie walorów produktów. Cała konstrukcja szaf chłodniczych oparta jest na ocynkowanej stali nierdzewnej, dlatego są to meble tak wytrzymałe i trwałe, odporne na korozję. W zależności od potrzeb i specyfiki branży klient może sprecyzować kolorystykę obudowy. Witryny chłodnicze są bardzo komfortowe w codziennym użytkowaniu – wyposażone są w regulowane półki oraz praktyczne oświetlenie led zamontowane w kilku miejscach. Każda profesjonalna szafa chłodnicza posiada szeroki zakres regulacji temperatury wraz z elektronicznym wyświetlaczem oraz chłodzenie dynamiczne.

Pojemne urządzenia chłodnicze wyróżnia nie tylko funkcjonalność, ale również wysoka estetyka. Zastosowanie materiałów wysokiej jakości to gwarancja użytkowania szaf chłodniczych przez wiele lat. Dekoracyjne przeszklenie zapewnia rewelacyjny efekt wizualny, stanowiąc przy tym okazję do atrakcyjnej reklamy wyrobów.