Trybuny sportowe są bardzo ważne

Jestem dyrektorem szkoły podstawowej w małej miejscowości. Wielkim sukcesem, który napawa mnie osobiście dumą jest fakt, że dzięki moim wieloletnim staraniom przy mojej szkole została wybudowana hala sportowa. Dzięki temu dzieci mogą w bardziej komfortowych niż dotychczas warunkach uprawiać aktywność fizyczną, a i wydarzenia kulturalne od tego czasu organizowane są z większym rozmachem. 

Istota trybun sportowych

trybuny sportowe teleskopoweAktywnie zaangażowałem się w poprawki projektu, który przedstawił architekt. Uznałem, że obiekt musi być perfekcyjny i bardzo funkcjonalny niemal w każdym calu. Chciałem postawić mocną kropkę nad i wyróżnić się osiągnięciami na tle innych dyrektorów. Największą kwestią sporną były trybuny. Wraz z architektem optowaliśmy przy postawieniu na trybuny sportowe teleskopowe. Jednakże wiem, że inne osoby decyzyjne były za mniejszą ilością trybun stałych. Na szczęście wspólnie z architektem przekonaliśmy resztę osób mających inne zdanie i ostatecznie stanęło na teleskopowych trybunach. Była to dla mnie kwestia bardzo ważna, gdyż chciałem uzyskać możliwie jak najwięcej przestrzeni, którą można było dodatkowo powiększyć chowając trybuny. Ostatecznie jednak wielu z nas poszło na kompromis. Nauczyciele wychowania fizycznego odpuścili w kwestii trybun, a ja zgodziłem się na kolor ścian, który całkowicie był nie w moim guście. 

Dzisiaj z uśmiechem na ustach wspominam wewnętrzne spory w szkole o to jak finalnie będzie wyglądał niegdyś obiekt naszych marzeń, a dziś rzeczywistość. Ostatecznie stanęło na mojej wersji, choć muszę przyznać, że byłbym ukontentowany, nawet gdyby trybuny nie były teleskopowe. Najważniejsze jest dla mnie bowiem dobro uczniów i lokalnej społeczności, którzy na budowie hali sportowej wyłącznie skorzystali. Był to ważny krok w kierunku nowoczesności.