Trójmiasto – znajdziesz tu dja na wesele

Bawiąc się na czyimś weselu myślimy, że zorganizowanie tego wszystkiego to pestka. Sama przyjemność, wybór sukni, piękny makijaż i fryzura. Smaczny tort, sala przystrojona kwiatami. Często nie zastanawiamy się ile przygotowań kosztowało to parę młodą.

Jeśli wesela w Trójmieście to tylko z didżejem

dj wesele w trójmieścieAkurat suknia i makijaż to sprawy najmniej ważne z punktu widzenia organizatora. Musimy wybrać kościół, załatwić formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, znaleźć dobrą salę. I dj wesele w Trójmieście! To chyba najlepsze rozwiązanie. Taki wodzirej i zespół muzyczny w jednym. Zapewni dobrą zabawę gościom. Przygotowania do wesela trwają długo i wywołują wiele stresu. Bo kogo zaprosić? Dalszą rodzinę też? Ale przecież to kosztuje! Nasz budżet nie jest workiem bez dna. Znalezienie przyzwoitej Sali w dobrej cenie też nastręcza problemów. Jak już ją znajdziemy, okazuje się, że nie ma terminów. A może kościół akurat będzie w renowacji wtedy kiedy planujemy ślub? Widziałam taki przypadek. Młodzi zostali obrzuceni ryżem na tle rusztowań ustawionych wokół świątyni. Jest wiele rzeczy, którymi się martwimy. Czy jedzenie będzie smakowało gościom? Czy będziemy mieli ich gdzie przenocować? Zaoferowanie noclegu gościom jest już przyjętym zwyczajem. W końcu następnego dnia organizujemy poprawiny. Wesele to wielkie przedsięwzięcie logistyczne. Chcemy, by wszystko było idealne, zapięte na ostatni guzik, dlatego tyle stresu kosztuje nas planowanie.

Im mniej czasu zostaje do tego najważniejszego dnia nerwy powoli opadają. Pojawia się radość oczekiwania. Chcemy wyglądać piękne i dobrze się bawić. Wtedy właśnie możemy powiedzieć, ze opłacało się wynająć didżeja – pomoże nam w organizacji zabawy weselnej, zadba, by goście dobrze się bawili i zapewni niezapomnianą atmosferę.