Trener osobisty z Warszawy potraktował mnie wyjątkowo

Prowadzenie własnej działalności nie należy do łatwego zajęcia. Na pewno warto zdać sobie sprawę z tego, że faktycznie wymaga to dużo samodyscypliny i obowiązkowości. Niby zawsze można było określić mnie osobą odpowiedzialną i obowiązkową, jednak w obliczu niektórych wyzwań codziennych wszystko się zmieniało. Moja działalność to sklep ze zdrową żywnością. Jakie w ogóle związek z tym ma trener osobisty?

Lista posiłków od trenera osobistego

trener osobisty w WarszawieZaczyna się od tego, że jest to mój stały klient. Zawsze kupuje stałe pozycje żywności bio. Jednak kiedyś był świadkiem całkiem nieprzyjemnej sytuacji, kiedy to nie mogłam poradzić sobie z jednym klientem. Okazało się, że pomylił on drzwi i zamiast do kasyna wszedł do mojego sklepu. Nie wiem skąd mu się to wzięło. W każdym razie był bardzo niemiły, a po jego wyjściu okazało się, że mam jakieś dziwne drgania mięśni. Na szczęście moim następnym klientem był właśnie ten pan. Przedstawił mi się później i powiedział, że pracuje jako trener osobisty w Warszawie i wie doskonale co mi jest. Okazało się, że mam bardzo mocno wypłukane z krwi mikroelementy i witaminy, dlatego kiedy stres się nasila moje mięśnie nie mogą normalnie funkcjonować. Byłam bardzo zdziwiona i było mi wstyd, prowadzę sklep ze zdrową żywnością, a nie dbam o swoje posiłki. Pan trener był naprawdę miły i się mną dobrze zajął. Od razu podał mi batonik, po którym zrobiło mi się zdecydowanie lepiej. Porozmawialiśmy chwilę i umówiliśmy się na siłowni, u niego w pracy. Tam otrzymałam od niego konkretny spis rzeczy, które muszę wprowadzić do swojej diety. Nie chciał za to pieniędzy, jednak ja odwdzięczałam się mu tym samym nie chcąc od niego pieniędzy za zakupy. 

Okazało się, że po kilku tygodniach stosowania diety mój organizm znaczenie się odbudował. Oczywiście odczuwałam to na każdym kroku, nawet podczas wspomnianej reakcji na stres.  Zdecydowałam się również na ćwiczenia zgodne z moimi potrzebami. Można powiedzieć, że dopiero teraz jestem odpowiednią dla swojego sklepu wizytówką zdrowia i dobrego samopoczucia.