Transport mebli to nie banał

Zawsze wydawało mi się, że nie ma większego problemu w przeprowadzkach, w końcu co może być w tym trudnego pakujesz rzeczy, dzwonisz po firmę i już. Nie rozumiałam wszystkich osób, które mówiły – współczuje, że czeka Cię przeprowadzka.

Krakowski transport mebli i solidna firma

transport mebliZrozumiałam jednak, dopiero gdy samej przyszło mi się przeprowadzić. Na początku wrzuciłam wszystko do kartonów jak leciało, rzeczy ręczniki, kosmetyki, ozdoby, naczynia, książki i inne pierdoły. Zadzwoniłam po tanie przeprowadzki i panowie zapakowali mi meble tak jak stały, nie musiałam ich nawet rozkręcać. Banał myślałam. W dodatku firma z Krakowa, która organizowała mi transport mebli-kraków zniosła mi nawet rzeczy w kartonach i wrzuciła do auta. Myślałam sobie pff banał, na co Ci ludzie narzekają? Oczywiście wszystko stało się jasne, jak zobaczyłam meble po transporcie.. Zrozumiałam wtedy swój błąd. Nie zabezpieczyłam ich żadną folią, szuflady powypadały, fronty obite. Panowie również o tym nie pomyśleli, no tak wszystko tłumaczyło czemu oferowali tanie przeprowadzki… Mogłam pocieszyć się jedynie tym, że chociaż wypakowali mi rzeczy. Chociaż nie do końca za darmo bo na końcu usłyszałam „szefowo, stówka się dodatkowo należy za wniesienie”. Tragedia, rozumiem teraz skąd ten strach w ludziach gdy słyszą słowo przeprowadzki.

Jednak to nie był finał, bowiem gdy zobaczyłam, że wszystko zostało postawione byle gdzie, zrozumiałam, że muszę sama poustawiać sobie meble.. nawet nie mogłam posprzątać, gdyż w setkach niepodpisanych pudeł ciężko było znaleźć potrzebne do tego środki.