Tanie kontenery biurowe

Zdecydowana większość przedsiębiorców posiada sklepy lub punkty usługowe w centrum miast, gdzie lokale są dostępne wyłącznie w budynkach. Takie rozwiązanie ma wiele plusów, ale jest też drogie, bo wynajem lokalu sporo kosztuje.

Jak wykorzystać kontener biurowy?

kontenery biurowe wynajemJuż wiele lat temu powstały kontenery, które pierwotnie były wykorzystywane do transportu morskiego. Z czasem ich przeznaczenie się zmieniało, bo też ich budowa ewoluowała. Obecnie z kontenerów bardzo często korzystają firmy budowlane, które traktują je jako magazyny, pomieszczenia socjalne czy biura na terenie budowy. Jeżeli interesują nas kontenery biurowe wynajem ich jest bardzo korzystną ofertą. Zamawiamy wybrany rodzaj kontenera, a firma dowozi go nam w wybrane miejsce, a po skończeniu umowy odbiera. Modele biurowe są odpowiednio urządzone, aby można było w nich pracować jak w normalnym lokalu biurowym. Są przede wszystkim ocieplone, posiadają drzwi i okna oraz elektrykę. Firmy wynajmujące posiadają kontenery w kilku rozmiarach, które mogą mieć wewnątrz zainstalowaną toaletę czy pomieszczenie socjalne. Jest możliwość zamontowania w nich alarmu, krat w oknach czy drzwi antywłamaniowych. Takie kontenery są świetnym rozwiązaniem czasowym, czyli na przykład na czas budowy obiektu. Bardzo często takie biura można znaleźć przy nowo powstających apartamentach, gdzie potencjalni klienci mogą od razu na miejscu dokonać zakupu mieszkania. Jest to znacznie tańsze rozwiązanie niż wynajmowanie lokalu w kamienicy czy bloku.

Co prawda kontenery mają niewielką powierzchnię, ale za to mają budowę modułową, czyli można je dowolnie ze sobą łączyć, tworząc kompleksowe powierzchnie. Potrzebując więcej miejsca, wystarczy wynająć dwa kontenery, które fachowcy połączą w jeden, duży.