Szukanie szczotki naturalnej

 

Mam w domu małą córkę. Mam ona trzy latka. Ostatnio bardzo mocno urosły jej włosy. Muszę codziennie ją czesać, w jakieś fryzury, gdyż ciężko jej chodzić w rozpuszczonych. Nie mogę oczywiście zapominać o tym, by je rozczesywać. W domu mam zwykłą szczotkę do włosów. Bardzo zależałoby mi na tym, by zakupić taką naturalną. Nie chcę używać tych sztucznych, ze względu na alergię dziecka. 

Znalezienie szczotki naturalnej

szczotka dla dzieci naturalne włosieNie jest łatwo znaleźć szczotkę z naturalnym włosiem. Pytałam ostatnio koleżanki, gdzie taką zakupiła. Okazało się, że zamówiła ją w sklepie za granicą. Mnie nie stać na taki zakup. Wolałabym zakupić gdzieś w klepie stacjonarnym, bądź internetowym. Zaczęłam więc jeździć po sklepach, ale niestety były tam tylko szczotki, wykonane ze sztucznych materiałów. Nie chciałam takich. Najwyraźniej mało kto sprowadza te naturalne. Pozostało mi tylko szukać przez Internet. Wpisałam w wyszukiwarkę: szczotka dla dzieci naturalne włosie. Tam było tego mnóstwo. Od wyboru, do koloru. Bardzo się ucieszyłam, że je znalazłam. Nawet ceny nie były wysokie. Myślałam, że będę musiała wyłożyć sporą część pieniędzy. Zakupiłam na wypróbowanie jedną szczotkę. Mam nadzieję, że włosy będą się dobrze rozczesywać. Czekałam na przesyłkę cztery dni. Mam nadzieję, że było warto. Od razu wypróbuję ją na włosach córki. Postanowiłam rozpuścić włosy i od razu zaczęłam ją czesać. Była ona bardzo poręczna. Córka nie narzekała, że ciągnę jej włosy, a tak było zazwyczaj.

Z całą pewnością mogę polecić szczotki z naturalnym włosiem. Sama chyba też sobie taką zakupię. Włosy niesamowicie się rozczesują, nawet w przypadku, gdy są poplątane. Staram się przechodzić na naturalne produkty i chcę być również ekologiczna. Muszę oczywiście dbać o stan skóry głowy mojej córki, że względu na alergię. Na razie obie jesteśmy z niej zadowolone. Jeszcze nigdy nie miałam tak dobrej szczotki.