Srebrna woda w sklepie zielarskim

Moja koleżanka pracuje w sklepie zielarskim. Gdy o tym pierwszy raz usłyszałam to za bardzo nawet nie wiedziałam co w takim sklepie się znajduje i kto w nim robi zakupy. Koleżanka powiedziała mi, ze odkąd zaczęła tam pracować to bardzo wiele osób zastanawia się co tak naprawdę w tym sklepie jest sprzedawane.

Srebrna woda działa przeciwzapalnie

srebrna wodaKoleżanka mówi, że serdecznie zaprasza do tego sklepu. A tak naprawdę powiedziała mi jaki jest w sklepie asortyment. W tym sklepie sprzedawane są oczywiście różne zioła. Koleżanka podczas zakupu musi informować klientów o tym w jaki sposób dane zioła używać i z czym ich nie łączyć. Jest to bowiem bardzo ważne. W sklepie tym jest bardzo dużo klientów. Ostatnim hitem jest złoto koloidalne i inne tego typu preparaty. To nano złoto może być pod postacią różnych preparatów. Jest też na przykład srebrna woda, która jest sprzedawana w butelkach o różnej pojemności. Ta woda ma przede wszystkim właściwości przeciwzapalne, także jest zalecana przy różnych dolegliwościach. Jest też nanosrebro, które stosuje się na skórę. Takie nano srebro może być na przykład w mydle i wtedy świetnie działa na łojotok czy trądzik a nawet na łupież. Podobno na te preparaty właśnie jest teraz bardzo dużo klientów, bo jeśli ktoś kupi jeden taki preparat to za jakiś czas przychodzi i kupuje następne. A potem jeśli jest zadowolony to poleca rodzinie i znajomym i tak właśnie jest coraz więcej nowych klientów. Podobno szefowa dwa razy w tygodniu musi robić dostawy tych preparatów bo tak szybko się sprzedają.

Koleżanka zastanawia się nad tym czy jest to tylko chwilowa moda czy też może te preparaty będą cieszyły się przez długi czas takim powodzeniem. W każdym razie koleżanka tak mi opowiedziała o tych preparatach, że chyba sama tam pójdę i coś dla siebie kupię.

Więcej na http://nanogrp.com