Sprawdziłam stan instalacji elektrycznej w mieszkaniu

Niedawno kupiłam nowe mieszkanie. Kupiłam mieszkania po remoncie, w które nie trzeba było pakować zbyt wielu pieniędzy, ale kilka rzeczy takich jak instalacja elektryczna wolałam sprawdzić. W moim poprzednim mieszkaniu trochę zaniedbałam instalację i wiem, że może to doprowadzić do fatalnych skutków. Tym razem nie chciałam do tego dopuścić.

Szukałam kogoś kto sprawdzi instalację elektryczną

instalacje elektryczne warszawaPonieważ dopiero niedawno przeprowadziłam się do Warszawy nie za bardzo wiedziałam, gdzie szukać elektryka. Postanowiłam skorzystać z internetu, żeby poszukać opinii na temat dobrych fachowców. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową frazę: instalacje elektryczne warszawa i zaczęłam przeglądać wyniki. Od razu znalazłam dużo polecanych osób. Szczególnie jedno nazwisko przewijało się wielokrotnie. Klienci rekomendowali tego elektryka. Polecili go zarówno do drobnych napraw i dużych remontów. Postanowiłam zadzwonić do niego. Miał bardzo szybkie terminy i już następnego dnia sprawdzał stan instalacji elektrycznej w moim domu. Sprawdził stan bezpieczników i naprawił jeden z nich. Następnie wziął się za sprawdzanie gniazdek w mieszkaniu. W jednym z nich kabelek był przepalony, więc poprosiłam aby go wymienił. Chciałam mieć pewność, że w moim mieszkaniu wszystko działa jak należy. Elektryk był profesjonalnie przygotowany do wykonania wszelkich napraw. Miał potrzebny do tego sprzęt i umiał się nim posługiwać.

 

Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć elektryka, który tak fachowo i skrupulatnie sprawdził instalacji elektrycznej w moim mieszkaniu, a do tego przy okazji przeprowadził drobne naprawy, których wymagało okablowanie. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebować skorzystać z usług elektryka na pewno zwrócę się do niego, ponieważ jest świetnym fachowcem.