Solidne dębowe drzwi

 

Kiedy tylko zebraliśmy z żoną odpowiednią ilość pieniędzy na to, by kupić nasze wymarzone mieszkanie, obiecaliśmy sobie, że nie będziemy oszczędzać na jego urządzaniu. Chcieliśmy wprowadzić się do domu naszych marzeń. Tłumaczyliśmy sobie, że jeśli stać nas na zakup luksusowego mieszkania, musi nas być stać na jego porządne urządzenie. Między innymi dlatego zwracaliśmy uwagę na takie szczegóły, jak solidne drzwi.

Piękne drzwi z dębu do mieszkania

drzwi dąb sonomaOdbierając klucze do naszego nowego mieszkania, przepełniania nas wielka satysfakcja. Mieszkanie to było bowiem symbolem setek nadgodzin w pracy i wyrzeczeń kosztem naszego życia prywatnego. Wiedzieliśmy jednak z żoną, że musimy się trochę przemęczyć, by później zacząć żyć na innym poziomie. Kiedy przyszedł czas na urządzanie mieszkania, wynajęliśmy do tego specjalistę. Nasz zmysł estetyczny nie jest wysokich lotów, więc postanowiliśmy zaufać wizji projektanta. Podobało nam się, że dbał o szczegóły, takie jak na przykład odpowiednie drzwi dąb sonoma był kolorem, który bardzo nam się podobał, co projektant rzecz jasna uwzględnił w projekcie. Dogadywaliśmy się świetnie, momentami nawet współpracowaliśmy, tak jak było w przypadku drzwi. Cieszyło nas to, że nadajemy na tych samych falach, że wspólnie chcemy, by mieszkanie prezentowało się bardzo dobrze. Zarówno my, jak i on bardziej ufaliśmy materiałom wysokiej jakości, chcąc by posłużyły nam one na długie lata.

Teraz kiedy szczęśliwie mieszkamy już w naszych nowych czterech kątach, jesteśmy przeszczęśliwi. Zarówno ze współpracy z projektantem wnętrz, jak i z ostatecznego efektu. Bardzo lubimy przebywać w naszym mieszkanku. Cieszą nas najmniejsze szczegóły, takie jak na przykład doskonale dopasowane do wystroju, dębowe drzwi. Oszczędzanie na to mieszkanie było naszą najlepszą decyzją!