Smycz z logotypem firmy

W ostatnim czasie moja firma musiała wziąć udział w branżowych targach. Na tego typu imprezach zwyczajowo rozdaje się różnego rodzaju gadżety reklamowe. Po rozważeniu kilku możliwości, zdecydowałam się na sprawdzone i wygodne akcesoria, które przybliżą odwiedzającym naszą działalność.

Smycz firmowa z własnym nadrukiem

tunelowe smycze na zamówieniePonieważ na stoisku będziemy organizować konkursy, zależało mi na tym, aby nagrody były różnorodne. Z tego powodu zamówiłam kilka rodzajów kubków. Oprócz klasycznych modeli, zdecydowałam się także na inne rozwiązania. Zamówiłam kubki, które pod wpływem ciepła wlanego do niego napoju pokazują logo firmy. Interesowały mnie też tunelowe smycze na zamówienie. Wiem, że cieszą się dużą popularnością w trakcie targów z uwagi na wiele praktycznych zastosowań, do jakich są używane. Zależało mi też na tym, aby zamówić ich więcej dla pracowników. Będą im służyć do noszenia identyfikatorów, które zostały wprowadzone w naszej firmie jakiś czas temu. Dokonując wyboru kierowałam się wytrzymałością poszczególnych elementów. Chciałam, aby metalowe karabińczyki na smyczach były niklowane, co uniemożliwia ścieranie się. Zwróciłam też uwagę na fakt, że nadruk na poliestrowej taśmie był niezwykle wyraźny i oddający głębię barw. Na stronie internetowej producenta miałam możliwość wyboru modelu. Zdecydowałam się na podwójnie zadrukowane z odczepianym elementem. Gadżet sprawdził się idealnie. Prezentował się bardzo dobrze podczas wydarzenia, które było istotną możliwością zyskania nowych klientów.

Gadżety reklamowe to nieodłączny element funkcjonowania każdego, większego przedsiębiorstwa. Dzięki możliwości pozyskania akcesoriów zawierających logotyp firmy, przybliżyłam wielu osobom jej nazwę. Obecność tego przedmiotu przy breloczku z kluczami czy plecaku jest estetycznym i praktycznym rozwiązaniem.