Serwis ekspresów jest zamawiany przez klientów

Mój tata postanowił poszukać dodatkowej pracy. Tata zna się na ekspresach do kawy i stwierdził, że przygotuje ogłoszenie do gazety lokalnej. Na pewno wielu klientów skorzysta z jego usług. Tata będzie dojeżdżał do klienta i na miejscu postara się naprawić każdy ekspres do kawy.

Tata zaczął naprawiać ekspresy do kawy

serwis i konserwacja ekspresów do kawyStwierdziłyśmy z mamą, ze tata miał bardzo dobry pomysł. Skoro lubi naprawiać ekspresy to powinien to robić. Dodatkowo zarobi parę groszy a każdy grosz w dzisiejszych czasach się przyda. Na pewno wielu klientom spodoba się fakt, że serwis i konserwacja ekspresów do kawy wykonywany przez mojego tatę będzie wykonywany bezpośrednio u klienta. Klient nie będzie musiał pakować swojego ekspresu i nigdzie z nim jeździć. Tata postara się na miejscu udzielić klientowi wszystkich informacji odnośnie ekspresu i ewentualnych usterek. Tata będzie miał przy sobie wszystkie narzędzia, które na pewno przydadzą się w trakcie wykonywania naprawy. Taty ogłoszenie pojawiły się trzy dni temu. Nawet nie spodziewaliśmy się, ze tata będzie miał tak wiele zgłoszeń. Jego pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Klientom spodobał się pomysł dojazdu do klienta. Ceny za usługi tata ma konkurencyjne. Sporo już zarobił dzięki swojej dodatkowej pracy. Wszystkie naprawy jak do tej pory tata wykonał bezpośrednio u klienta. Najważniejsze, że biznes się kręci i tata ma zlecenia. Nie sądziłam, że mój tata jest taki obrotny. Nigdy nie wyrywał się do dodatkowej pracy a teraz sam z siebie wpadł na taki dobry pomysł.

Ogłoszenie taty cieszy się dużym zainteresowaniem. Ogłoszenie będzie ukazywać się raz w tygodniu. Jest duże zapotrzebowanie na serwis ekspresów do kawy. Wiele firm oferuje naprawę takich sprzętów ale w znacznie wyższych cenach dlatego pewnie mój tata cieszy się taką popularnością.