Robiłam video marketing dla salonu spa

Salon spa to miejsce, które chce odwiedzić każda kobieta. Jest to miejsce relaksu i odpoczynku, dlatego też wiele osób się ta wybiera.

Mój video marketing

video marketingJa również zawsze marzyłam o tym, żeby pojechać do takiego salonu odnowy biologicznej, jednak nigdy nie miałam ku temu okazji. Nie sądziłam, zer pomoże mi w tym video marketing. Do mojej agencji robiącej filmy korporacyjne przyszła właścicielka takiego salonu i powiedziała, ze chce reklamę. Ja zostałam wytypowana do jej zrobienia. Bardzo mi się to podobało, bo nawet jeśli nie skorzystam z żadnego z zabiegów, to i tak mogę zobaczyć jak to wygląda i czy warto przyjechać do tego konkretnego salonu. Okazało się w dodatku, że ten salon nie jest wcale tak daleko o dna. Najpierw sama tam pojechałam, żeby zobaczyć jak to wygląda, dowiedzieć się co i jak, obmyślić pomysł na filmy reklamowe i potem zabrać ze sobą całą ekipę. To była dobra decyzja. Był to dużo ośrodek zatem było dużo do chodzenia. Dobrze, że nie zabrałam od razu ze sobą wszystkich filmowców. Dzięki temu wszystko sobie spokojnie obmyśliłam, zaplanowałam spoty reklamowe i mogłam wrócić do salonu odnowy biologicznej. Myślę, ze nasze filmy reklamowe wyszły bardzo dobrze. Cała ekipa wydawała się zadowolona z efektu końcowego. Jednak opinia właścicielki przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Była nimi doprawdy zachwycona.

Powiedziałam, że to najlepsze filmy korporacyjne jakie widziała i w ramach premii dostałam darmowy karnet do spa. Przez cały weekend mogłam korzystać ze wszystkich zabiegów bez płacenia za nie. To było nawet lepsze niż zapłata czy dobra opinia. Mogłam spokojnie wypocząć.