Pudła potrzebne do przeprowadzki

Jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o budowie domu. W związku z tym zmuszeni jesteśmy sprzedać nasze mieszkanie i na jakiś czas przeprowadzić się do teściowej. Jak podejmowaliśmy tę decyzję, nie spodziewałam się, że tak szybko to się potoczy. Obecnie jestem w trakcie pakowania i wiem, że potrzebne mi są wytrzymałe pudła.

Pojemne i wytrzymałe pudła do transportu

pudła transportoweNa wyprowadzkę mamy jakieś trzy tygodnie, ponieważ mniej więcej tyle będzie trwało załatwienie formalności. Z przyszłymi właścicielami umówiliśmy się, że do końca miesiąca oddamy im klucze. Niby wszystko pięknie i fajnie, ale jednak brakuje mi pudeł do zapakowania tych wszystkich gratów. Przez ten czas co mieszkaliśmy w mieszkaniu po babci mojego męża trochę się tego nazbierało. Znalazłam jednak w naszym mieście producenta, który oferuje pudła transportowe. Wzięłam jednego dnia trzy takie padła na próbę. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Pudła są naprawdę w fajnych wymiarach, dzięki czemu można w nie spakować sporo rzeczy. Poza tym są one bardzo wytrzymałe i mają dwie rączki do przenoszenia. Zamówiłam jeszcze dodatkowe pięć takich pudeł. Dwa z nich mieszczą się spokojnie w nasze kombi, więc powoli będziemy przewozić wszystkie rzeczy do teściowej. Najbardziej martwię się o nasze talerze, szklanki, kubki. Są to bardzo kruche rzeczy i boję się, że mogą się potłuc podczas transportu. Będziemy je przewozić na samym końcu, żeby tego uniknąć. Wcześniej już z kilkoma szklanymi rzeczami z pokoju podjęłam próbę. Zawinęłam je w papier i dopiero schowałam w pudła transportowe.

Obecnie jesteśmy już po przeprowadzce. Teraz musimy znaleźć tylko miejsce, żeby się jakoś pomieścić. Ciężko upchnąć tyle rzeczy w jednym pokoju. Pudła świetnie się spisały. Nie da się ukryć, że bardzo nam ułatwiły sprawę.