Przygotowuję katalog z szafami na wymiar od producenta

Przygotowuję katalog reklamowy dla znanego i cenionego producenta mebli. Producent jest na rynku dostępny od wielu lat. Jego siedziba jest w centrum miasta Katowice. Jego pozycja jest wysoka ze względu na meble, które produkuje.

Szafy na wymiar są popularne

szafy na wymiar Meble są niespotykane i wytwarzane dla klientów na specjalne zamówienie. Klienci mogą decydować jakie kolory mają poszczególne meble i wzory. Najczęściej firma produkuje godne polecenia szafy na wymiar z Katowic. Do każdego zamówienia, firma podchodzi bardzo profesjonalnie. Stara się wykonywać szafy do zabudowy z najlepszych materiałów. Meble kuchenne są przygotowywane przez specjalistów, którzy znają się na tej branży. To nie jest moje pierwsze zlecenie dla firmy, która sprzedaje meble swoim klientom. Kiedyś na początku mojej działalności przygotowywałem katalog i miło wspominam te początki. Meble kuchenne na wymiar bardzo się zmieniły od mojego pierwszego zlecenia. Meble kuchenne zupełnie inaczej wyglądają. Są bardziej nowoczesne i są wykonywane z lepszych materiałów. Ja samodzielnie prowadzę firmę i sam decydują jakie zlecenia będę realizował a jakie nie. Sam projektuję katalogi a także dokonuję druku. Mieszkam w domku z żoną i mam przeznaczony na prowadzenie firmy specjalny gabinet. Uwielbiam moją pracę. Meble kuchenne bardzo mi się spodobały. Żona widziała pierwszy projekt katalogu i jej spodobały się szafy do zabudowy. Stwierdziliśmy, ze w naszym domu przydałby się remont. Postanowiłem porozmawiać z właścicielem firmy i zapytać się o możliwość współpracy i ewentualnej zniżki. Katalog, który przygotowałem zawierał wszystkie szczegóły jeśli chodzi o meble i szafy na wymiar.

Projekt bardzo mi się podobał. Byłem z niego zadowolony. Dzisiaj miałem spotkanie z właścicielem. Jestem ciekawy jego reakcji. Jeśli go zaakceptuje to w ciągu dwóch dni wydrukuję odpowiednią ilość katalogów.