Projektowanie wnętrz u babci

 

Moja babcia jest niesamowita. Całymi dniami snuje plany o tym, jak zmienić cały swój dom o 180 stopni. Najchętniej obróciła by go do góry nogami, tak jak jeden znany dom w miejscowości nadmorskiej bodajże. Uwielbia kombinować i przestawiać, a już niestety nie ma tyle siły co kiedyś

Babcia i wnętrze jej domu

projektowanie wnętrz w KrakowieOdkąd założono babci kablówkę, non stop siedzi przy telewizorze i ogląda programy o domach wielkich gwiazd i celebrytów. Przez to bierze czasami różne pożyczki i robi ogromne zakupy. A to jej się jakieś meble spodobają, i chce mieć takie same, a to jakieś roślinki, czy tapety. Przy babci zdolnościach, projektowanie wnętrz w Krakowie jest zbędne, ponieważ babcia sama potrafi wszystko zaprojektować tak, że robi to lepiej niż jakikolwiek architekt. Jej zdolności są niesamowite. Kiedyś nawet znajomi poprosili ją o pomoc przy wyborze mebli i dodatkowego wyposażenia mieszkania. Byli wniebowzięci, jak zobaczyli, jak babcia potrafiła im wszystko idealnie zagospodarować. O wiele więcej miejsca w domu się u nich zrobiło, i dużo światła się dostało, mieli nowe zasłony, które pięknie fałdowały się u nasady i na końcu. Babcia wtedy czuła się jak w swoim żywiole. Gdyby za jej czasów były tworzone szkoły projektantów wnętrz, to na pewno by się do nich zapisała. Ale wtedy, to nikt nie myślał o takim zawodzie. W czasach wojny to ciężko było jakąkolwiek pracę, chyba, że było się krawcową, lub fryzjerem. W każdym razie, babcia mimo swoich lat potrafi jeszcze wiele, i ma bystre oko, które dostrzeże wszystko.

Mam nadzieję, że jak wprowadzę się do własnego mieszkania, to babcia pomoże mi zaaranżować wnętrze. To by było jako taki prezent ślubny. Najwspanialsza rzecz- mieć piękne mieszkanie, na który wpływ miała moja ukochana babcia, wprost niesamowite.

Więcej informacji na stronie: http://www.chmiest.com