Produkcja saszetek męskich i damskich

Ktoś, kto dba o swój styl, wie, że podążanie za modą nie jest wszystkim. Najważniejsze, żeby strój wyrażał osobowość i charakter. Jednak warto go zaakcentować jednym czy dwoma modnymi elementami, które w dodatku mają funkcję praktyczną.

Modne nerki na biodro

nerki saszetki producentMałe torebki, zazwyczaj zapinane na pasku na biodrze, królowały na ulicach między innymi w latach dziewięćdziesiątych. Od kilku sezonów nerki saszetki producent wracają znów do łask i stają się coraz bardziej popularne. Te małe torebki, najczęściej nazywane nerkami czy saszetkami, mogę też być noszone na ramieniu lub zapinane z przodu lub na plecach. Niezależnie jednak sposobu noszenia to niezwykle modny element stylizacji. Charakteryzują się różnorodnymi wzorami, na przykład moro, flamingi czy kwiatki, a dla miłośników muzyki znajdzie się nadruk ulubionego zespołu. Zwolennicy minimalizmu z pewnością wybiorą czarne. Saszetki pasują do wielu różnych stylów, choć najlepiej komponują się z ubraniami w stylu sportowym czy swobodnym, miejskim. Są świetnym dodatkiem zarówno do spodni dresowych, jak i klasycznych jeansów. Oprócz walorów estetycznych, pełnią jeszcze jedną funkcję – są bardzo praktyczne. Są niewielkich rozmiarów, ale idealnie mieszczą najbardziej potrzebne rzeczy typu klucze, pomadka, chusteczki. Zmieszczą nawet telefon czy portfel. Są idealne podczas wycieczek rowerowych, spacerów z psem czy nawet treningów, na przykład podczas biegania. Warto mieć w swojej szafie jeden model, który przyda się w różnych okolicznościach.

Modna nerka, zapinana najczęściej na biodrach, jest elementem podkreślającym swobodny i niezobowiązujący styl. Jest świetnym uzupełnieniem sportowej stylizacji, a przy okazji pełni potrzebną i praktyczną rolą. Dzięki niej możemy bezpiecznie przechować na przykład klucze.