Potrzebowałam haftowanej pościeli dla niemowląt

Niedawno na świat przyszedł synek mojej przyjaciółki. Za kilka dni miałam ich odwiedzić po raz pierwszy. Oczywiście chciałam sprawić dziecku prezent z tej okazji. Długo zastanawiałam się, co powinnam kupić. Miałam wrażenie, że to dziecko „wszystko ma”, a nie chciałam kupować czegoś co będzie tylko leżeć. W końcu wpadłam na pewien pomysł. Zdecydowałam się kupić pościel.

Poszukiwania pięknej pościeli dla niemowląt

piękna pościel haftowana dla niemowlątNie była to jednak byle jaka, pierwsza z brzegu pościel. Była to specjalna, piękna pościel haftowana dla niemowląt. Wiedziałam, że na zamówienie można dostać takie pościele z wyhaftowanym imieniem, a nawet metryczką dziecka. Udałam się do sklepu, w którego ofercie znajdowała się taka pościel i zamówiłam odpowiedni produkt. Była to wysokojakościowa pościel wykonana z miękkiej, hipoalergicznej bawełny. Była starannie uszyta, nie posiadała widocznych i twardych szwów, które mogłoby zranić delikatną skórę niemowlęcia. Pościel składała się z prześcieradła do łóżeczka, poszwy na kołderkę oraz płaską poduszkę, a także ochraniacza na szczebelki łóżeczka w dopasowanym wariancie kolorystycznym. Poprosiłam aby na pościeli było wyhaftowane imię dziecka oraz jego data urodzenia. Na realizację tego zamówienia musiałam poczekać tylko dwa dni. Kiedy w umówionym terminie odebrałam gotową pościel, byłam pod wrażeniem. Nie spodziewałam się tak dobrego efektu.

Pościel była pięknie uszyta. Haft był wyraźny, robiony ręcznie. Całość była dostępna w niezwykle niskiej, przystępnej cenie. Najważniejsze było dla mnie to, że pościel można było prać mechanicznie, a po praniu nie wymagała prasowania. Wiedziałam, że młoda mama jest bardzo zabiegana i będzie to dla niej duża oszczędność czasu. Prezent się udał. Z tego co się dowiedziałam pościel jest solidna i służy już dłuższy czas.