Potrzebne kartony i woreczki strunowe do przeprowadzki!

Cześć, mam dla was wielkie nowiny! W końcu zdecydowaliśmy się z Kaśką na wspólne mieszkanie. Niestety okazuje się, że cała ta przeprowadzka wcale nie będzie taka prosta. Nie wiem, jak to się stało, ale przez te cztery lata w moim starym mieszkaniu nagromadziłem tyle rzeczy, że chyba będę musiał zamówić jakieś dodatkowe opakowania kartonowe.

Woreczki strunowe do pakowania

woreczki strunoweKaśka będzie przerażona. Całe szczęście, że w jej domu będziemy mieli trzy pokoje. Mam nadzieję, że wszystkie te moje klamoty jakoś się pomieszczą. Prawdziwy horror mówię wam. Zamówiłem już nawet koperty foliowe, żeby spakować w nie wszystkie ważne dokumenty, świadectwa szkolne i tym podobne. Kurczę, jak człowiek wprowadzał się do mieszkania studenckiego to zwoził tak wszystkiego po troszeczku, a w tej sytuacji muszę przewieźć wszystko na raz! Tego jeszcze nigdy nie robiłem. Nie pomyślałem nawet, że przy tym przedsięwzięciu będę potrzebował czegoś takiego jak kartony fasonowe, a jednak. Wiecie, co ja wam tu piszę o tych kartonach o tym, że powinienem zamówić koperty bąbelkowe. Jednak tak naprawdę to muszę się przyznać, że trochę się boję tego wspólnego mieszkania, mimo tego, że to ja przez cały czas naciskałem. Teraz jednak obawiam się, że to wszystko będzie wyglądało inaczej niż w mojej wyobraźni, że jak tylko opróżnię swoje woreczki strunowe w niskich cenach z haczykami do ryb to Kaśka każe mi się spakować z powrotem i wracać do swojego mieszkania. Dziwne mam 25 lat, z Kaśką jesteśmy od początku studiów razem, a mimo wszystko boję się, że z tym wspólnym mieszkaniem nam nie wyjdzie.

Myślicie, że to normalne, że mam takie wątpliwości, obawy? Będę wdzięczny, jeżeli w jakikolwiek sposób mnie wesprzecie, pozdrawiam Adam! P.s. Jeżeli posiadacie jakieś taśmy pakowe dajcie znać! Pozdrawiam serdecznie, Adam!