Polecane wózki inwalidzkie

 

Osoby dotknięte niepełnosprawnością, zwłaszcza w obrębie kończyn dolnych, są z reguły zdani na pomoc innych. Oczywiście nikt tego nie lubi, toteż warto usprawnić życie takiej osoby do maksimum. Jak to zrobić w najprostszy sposób? Najlepiej przemyśleć zakup elektrycznego wózka inwalidzkiego. 

Elektryczny wózek inwalidzki w sklepie internetowym

wózki inwalidzkie elektryczne sklep onlineTego rodzaju pojazdy nie tylko umożliwiają codzienne czynności, jak spacer, zrobienie zakupów, czy odwiedzenie znajomych, ale również nadają się do wygodnego siedzenia. Posiadają udźwig do stu dwudziestu kilogramów, toteż mogą się nim poruszać nawet otyłe osoby. Siedzenie jest odpowiednio wyprofilowane i wyposażone w pasy bezpieczeństwa, które przeciwdziałają wypadnięciu z pojazdu. Wózek elektryczny rozwija prędkość wyższą niż dwadzieścia kilometrów, co sprawia, że pokonywanie terenowych wzniesień staje się dziecinnie łatwe. Natomiast dzięki mocnej baterii można przejechać nawet czterdzieści kilometrów, bez konieczności ładowania. Wózki inwalidzkie elektryczne sklep online sprzedaje w bardzo atrakcyjnych cenach. Czasem jest to różnica nawet kilkunastu procent, w porównaniu z ofertą sklepów stacjonarnych. Dlatego nie ma żadnych wątpliwości, iż zakup w sklepie internetowym jest dużo korzystniejszy z punktu widzenia ekonomii. Trzeba też dodać, że koszt elektrycznych wózków inwalidzkich jest mocno zróżnicowany. Bowiem znajdziemy pojazdy za dwa-trzy tysiące, ale też takie, które kosztują kilkanaście tysięcy. Wszystko zależy od tego, kto jest ich producentem i jakie możliwości posiada dany model.

Warto zastanowić się nad zakupem elektrycznego wózka inwalidzkiego, ponieważ daje on osobie niepełnosprawnej poczucie niezależności oraz komfortu. Osoby korzystające z takich wózków są bardzo z nich zadowolone i często polecają je swoim również niepełnosprawnym znajomym.