Oświetlenie LED i praktyki

W ubiegłym roku zdobyłem tytuł inżyniera na jednej z uczelni Politechnicznych w Polsce. Nie chwaląc się uzyskałem stopień bardzo dobry, bo w sumie byłem jednym z lepszych studentów na moim roku. Moja praca inżynierska była związana z oświetleniem, ponieważ bardzo, ale to bardzo mnie interesuje wszystko to, co jest związane z oświetleniem.

Firma z oświetleniem LED okazała się fantastyczna

oświetlenie ledMyślę, że to jest rodzinne, ponieważ mój tata też kiedyś interesował się tym tematem i nawet zatrudnił go producent oświetlenia led, jako swojego przedstawiciela. Ja po studiach inżynierskich postanowiłem nauczyć się praktyki, zanim przystąpię do studiów magisterskich. Na szczęście udało mi się znaleźć miejsce, gdzie mógłbym taką swoją praktykę odbyć. Zatrudniła mnie na praktykę firma, który działa jako oficjalny importer oświetlenia led. W tej firmie na prawdę bardzo, ale to bardzo dużo się uczę.
Na początku w owej firmie nauczyłem się, jak działa światło led, które mają zamontowane taśmy led, tych taśm mamy bardzo dużo tutaj, bo producent daje na nie gwarancję.. Na prawdę byłem pod dużym wrażeniem tego wszystkiego. Nawet zwykłe żarówki led zaczęły mnie fascynować. Najbardziej jednak zafascynowało mnie to, jak działają zasilacze led. Dotychczas wiedziałem to wszystko jedynie w teorii, a w praktyce to jest o wiele, ale to wiele ciekawsze niż w praktyce. W tej firmie czuję się bardzo dobrze, uczę się na prawdę bardzo wielu ciekawych rzeczy. Na studia magisterskie pójdę za rok, bo jeszcze chcę trochę w tej firmie popracować. Jestem im bardzo wdzięczny za to, że mnie u siebie zatrudnili. Co prawda nie płacą mi dużo, ale zawsze coś tam mi co miesiąc od nich wpada, co oczywiście mnie bardzo cieszy.

Chciałbym kiedyś pracować w takiej firmie i być odpowiedzialny za bardziej ambitne zadania niż teraz, ale wiem że jeszcze wszystko jest przede mną.