Oferowanie mebli od najlepszego producenta

W salonie meblowym dostałam pracę, ponieważ potrzebna była tam osoba odpowiadająca za kontakty z dostawcami i realizację zamówień. Na sprzedaży mebli się nie znałam, ale to nie miało znaczenia. Wiedziałam, że z czasem i tę wiedzę posiądę.

Meble od producenta sprzedawane w największym sklepie

producent mebli poznańMoim najważniejszym zadaniem było znalezienie nowego producenta mebli, z którym właściciel sklepu chciał podjąć współpracę. Dostałam jasne wytyczne jakiej osoby poszukiwać. Po przeanalizowaniu rynku, a zrobiłam to bardzo dokładnie, wiedziałam już jaki będzie najlepszy producent mebli Poznań nie mieścił się daleko i wiedziałam, że z dostawą mebli od wybranego przeze mnie producenta nie będzie problemów. Swoją propozycję przedstawiłam szefowi a on pojechał na spotkanie z producentem. Było o no zdecydowanie udane, ponieważ już następnego dnia miałam złożyć zamówienie na meble u tego konkretnego producenta. Cieszyłam się z odniesionego sukcesu a meble po kilku dniach pojawiły się w sprzedaży. Były to meble najwyższej jakości, co było głównym wyznacznikiem podczas poszukiwania producenta do współpracy. Sklep, w którym pracowałam był jednym z największych w mieście i klienci z całego województwa przyjeżdżali do niego po meble. Dlatego właśnie jakość mebli dla szefa była taka ważna. Producent, którego wybrałam od dawna działał na rynku i miał same dobre opinie. Wiedziałam, że to będzie najlepszy wybór. Meble sprzedawały się dobrze a klienci zawsze zadowoleni wychodzili ze sklepu.

Praca w sklepie meblowym wiele mnie nauczyła i poznałam różne techniki sprzedażowe. Mogłabym zajmować się sprzedażą i zapewne osiągałabym wysokie wyniki. Miałam jednak masę innych obowiązków, które musiałam wykonywać dokładnie. Bardzo lubiłam swoją pracę w tym sklepie.