Odsprzedaję za dużą koszulkę carhartt

 

Z wielkim żalem muszę sprzedać koszulkę, którą przywiozła mi ciocia. Ma ona owszem bardzo dobry gust i zna się na markach, ale nie trafiła z rozmiarem. Gdyby zapytała jaki rozmiar noszę to na pewno byłabym zadowolona z koszulki.

Moją koszulką carhartt zainteresowało się wiele pań

carhartt koszulka dla pańWiem, że taka carhartt koszulka dla pań jest dość cenna i uznałam, że ją po prostu sprzedam. Dzięki temu kupię sobie dokładnie taką samą, ale we właściwym rozmiarze. Sprawdziłam od razu w internecie ile kosztuje taka carhartt koszulka dla pań i nie ukrywam, że hojność mojej ciotki niesamowicie mnie zaskoczyła. Postanowiłam wystawić tę koszulkę za normalną cenę. Jest ona nowa i nieużywana. Do tego posiada komplet metek. Na pewno jak ją sprzedam to od razu kupię sobie nową. Na moją ofertę odpowiedziało wiele pań. Byłam zaskoczona, ponieważ przez cały dzień dostawałam oferty kupna. Jedna kobieta to nawet chciała dać mi dużo wyższą kwotę, bym tylko zgodziła się jej sprzedaż tę koszulkę. Zdecydowałam, że tak zrobię, ponieważ chciałam uzyskać jak najwyższą kwotę a carhartt koszulka dla pań jest na prawdę rewelacyjna. W życiu to tylko raz miałam taką koszulkę i przyznam, że była ona najwygodniejsza i najlepsza ze wszystkich, jakie kiedykolwiek miałam okazję nosić. Kobieta, która ją ode mnie odkupiła na pewno będzie bardzo zadowolona. Od razu przelała mi pieniądze na konto a ja zaraz po zaksięgowaniu wysłałam jej tę koszulkę. Teraz kupię taką samą ale we właściwy rozmiarze. Ciotka nie zauważy żadnej różnicy.

Kupiłam taką samą koszulkę. Jest teraz idealna dla mnie. Noszę głównie luźniejsze ubrania i wybieram koszulki o rozmiar większe, niż powinnam nosić. Lubię takie ubrania i to się nie zmieni. Koszulka musi być wygodna a to dla mnie jest najważniejsze.