Ocynkowane kraty stalowe – jakość oraz niezawodność

Często spotykanym rozwiązaniem, w szczególności przez butiki ulokowane w galeriach handlowych, są kraty stalowe rolowane. Ich obecność zabezpieczenia wnętrze sklepu przed intruzami. Sama konstrukcja nie ogranicza widoczności ekspozycji i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.

Wytrzymałe kraty stalowe – zastosowanie

ocynkowane kraty stalowe rolowaneUżywane w różnego rodzaju przestrzeniach publicznych, chronią przeszklone witryny sklepowe oraz skutecznie oddzielają metraż sklepu umieszczonego w galerii handlowej od powierzchni ogólnoużytkowej. Ocynkowane kraty stalowe rolowane to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie na równi estetykę oraz funkcjonalność. To modne rozwiązanie pozwala na swobodną ekspozycję wnętrza, z jednoczesnym zapewnieniem właściwej wentylacji a także z uwzględnieniem funkcji uniemożliwiając wstęp do sklepu. Wyposażone w pilot bądź sterownik elektryczny, z dodatkowo zamontowanym hamulcem oraz blokadą, łatwe w obsłudze oraz montażu, stanowią nieodzowny element różnego rodzaju sklepów, również umieszczonych bezpośrednio przy ulicy. Stosowane również na parkingach podziemnych, magazynach, różnego rodzaju salonach usługowych, dzięki wykonaniu o wysokiej jakości, z dbałością o detal, idealnie wkomponowują się w różnego rodzaju architekturę. Najczęściej spotykane kraty stalowe dostępne są w szerokości do 20 metrów oraz wysokości do 5 metrów. Montowane zarówno na nadprożu jak i bezpośrednio na suficie. Istnieje możliwość wyboru koloru kraty na podstawie palety kolorów RAL.

Kraty rolowe na stałe wpisały się w pejzaż przestrzeni miejskiej. Funkcjonalne i łatwe w obsłudze, estetycznie wykończone, dostępne w różnego rodzaju wariantach wzorowych. Wśród krat stalowych, istnieje pięć typów, a ich wybór zależny jest od potrzeb oraz docelowego miejsca przeznaczenia.