Obozy językowe dla własnych dzieci

Zawsze starałam się jakoś miło zorganizować czas dla swoich dzieci. Co roku całymi dniami wyjeżdżaliśmy na duże wakacje. Niestety ostatnio po rozmowie z wychowawcą klasy dowiedziałam się, że mają problemy z nauką.

Londyńskie obozy językowe to dobry pomysł

obozy językowe londynIch oceny z dnia na dzień się pogarszały, a ja nie wiedziałam co mam zrobić z nadchodzącymi wakacjami. Ostatecznie wpadł mi pewien pomysł do głowy. Były to obozy językowe londyn. Stwierdziłam, że w ten sposób można jakoś połączyć przyjemne z pożytecznym. Na pewno każdy rodzic zrozumiałby moją decyzję. Po rozmowie z małżonkiem stwierdził, że obóz językowy może okazać się miłą rozrywką połączoną z edukacją. Moim zdaniem musieliśmy się szybko zająć za organizację i udać się do biura podróży. Podczas przekazywania informacji dzieciom o tym, że nie jestem zadowolona z ich ocen oznajmiłam im, że w tym roku mogą zostać w domu lub zdecydować się na jakieś wyjazdy językowe. Miałam nadzieję, że to będzie dla nich najlepsze rozwiązanie związane z tą całą sytuacją. Dzieci na początku nie były za bardzo zachwycone. Jednak nie miały innego wyjście i perspektywa pobytu w domu nie była dla nich atrakcyjna. Ostatecznie wszyscy razem odwiedziliśmy znajome biuro podróży. Tam bardzo miła pani miała dla nich kilka ofert. Między innymi był to angielski w Londynie, kursy językowe w Niemczech oraz wyjazdy w Polsce. Moje dzieci nie uczyły się w szkole tych języków dlatego udaliśmy się gdzieś indziej. W kolejnym punkcie było już trochę lepiej. Francuski we Francji wszystkim się spodobał.

Na dodatek był połączony z rozrywką i zwiedzaniem parków wodnych. Codziennie rano czekała ich intensywna nauka, a wieczorami mogli się trochę pobawić. Na dodatek cena takiej atrakcji nie była zbyt wysoka. Wszyscy uznali, że to idealny pomysł.