Nowa moda – tani trener personalny

Ostatnio zauważyłam jak wielkimi krokami wkradła się nowa moda. Nowa moda na jedzenie przewożone do domów czy do pracy. I nowa moda na trening indywidualny, który można zamówić sobie do domu. To jedzenie to może i dobre wyjście dla osób, które próbowały już wielu diet i jakoś nie radzą sobie z problemem otyłości.

Warszawski trener personalny w domu klienta

trener personalny W końcu dostają spakowane w pudełka posiłki na cały dzień. Posiłki są starannie opracowane przy konsultacji zarówno lekarza lecz przede wszystkim dietetyka. Dietetyk indywidualnie dobiera odpowiednią dietę i dobór ilości kalorii jaką dana osoba powinna przyjąć. Bierze pod uwagę układając taką dietę subiektywne preferencję jeśli chodzi o smaki potraw, wagę, wiek oraz płeć. Jeśli chodzi natomiast o treningi personalne w domu klienta to wydaje mi się to delikatnie mówiąc lekko dziwne i przesadzone. Świadczy chyba o statusie materialnym klienta a nie o jego rzeczywistej potrzebie ruchu. Taki trener personalny warszawa w domu klienta to przecież bardzo duży koszt. Chociaż myślę, że dla ludzi dla których trener osobisty jest kimś niezbędnym podczas codziennego planu dnia to nie obchodzi. po prostu pewnie oni z kosztami się nie liczą. Jeszcze zrozumiałabym sytuację gdy osoba jest tak po prostu otyła, że wstydzi się rozebrać i ćwiczyć na siłowni z innymi.

Przecież taka siłownia to nic innego jak pokaz pięknych, wyrzeźbionych ciał.W takiej sytuacji byłabym za żeby właśnie dla własnego komfortu psychicznego zajęcia odbywały się w domu klienta, ale w takich sytuacjach ćwiczenia takie powinny być przeprowadzane ze specjalnym rabatem.