Mój sklep oferuje skandynawski desing

Nigdy nie musiałam pracować, ponieważ mój mąż jest bardzo bogatym człowiekiem. Nie posiadamy dzieci i jest to nasz świadomy wybór. Ostatnio zaczęłam się nudzić w domu i powiedziałam mężowi, że muszę się czymś zająć na co dzień.

Jest spore zainteresowanie skandynawskim designem

skandynawski design w sklepieMałżonek zaoferował, żebym założyła sobie jakiś luksusowy sklep i oferowała tam swoje ulubione produkty. Miał pomysł, bo przecież mogę oferować skandynawski design w sklepie i na pewno jest wielu wielbicieli takiego stylu. Ja sama znam chyba z dwadzieścia osób! Mąż rzecz jasna da mi środki na to wszystko i w razie potrzeby to nawet mi pomoże. Ja to już sama sobie poradzę. Potrzebuję tylko funduszy. Powiedziałam mężowi. ze jak mam oferować skandynawski design w sklepie to muszę zakupić lokal bo wynajmowanie nie wchodzi w grę. Zresztą chcę się tym długo zajmować dlatego zakup lokalu jest konieczny. Do tego właściwie zaangażowałam męża, bo nie chciało mi się szukać a on ma znajomego w biurze nieruchomości. Zaznaczyłam tylko, że lokal musi być w ekskluzywnej dzielnicy. Po niespełna miesiącu powstał mój sklep i mogłam cieszyć się zajęciem. Przyznam, że na mój skandynawski design w sklepie jest spore zainteresowanie i nie spodziewałam się nawet, że będzie tyle roboty z tym wszystkim. Chyba zatrudnię jakąś młodą dziewczynę do pomocy, ponieważ nie zamierzam tyle czasu poświęcać na to wszystko. Muszę mieć jeszcze czas na kosmetyczkę i spa z przyjaciółką. Mąż ma mi znaleźć jakąś rzetelną pracownicę i to w bardzo szybkim tempie.

Od kiedy pracuje u mnie ta studentka to jest o niebo lepiej. Mam więcej czasu na swoje sprawy a przy prowadzeniu sklepu jest mnóstwo zajęć. Studentka zajmuje się tylko sprzedażą i świetnie sobie z tym radzi. Jestem z niej zadowolona.